Zavřít
  náhled
  FATRAFOL 804

  FATRAFOL 804

  [list_product_use showall=“no“] …více

  FATRAFOL 804

  FATRAFOL 804

  Homogenní PVC-P fólie FATRAFOL 804 je určena pouze jako doplněk vyztužených střešních fólií FATRAFOL. Používá se k opracování všech typů konstrukčních detailů a pro členité části střech izolovaných fóliemi FATRAFOL. Dále je možné ji využít k přepáskování komponentů z plechu FATRANYL.

  Fólie není určena pro vytváření hydroizolačních ploch a není určena ani k mechanickému kotvení, k lepení ani k přitížení. …více

  FATRAFOL 814

  FATRAFOL 814

  Fólie FATRAFOL 814 je vyrobena na bázi PVC-P se zabudovaným skleněným rounem. Je určena pro vytvoření přímo pochozí hydroizolační vrstvy balkonů. Je vyztužena zabudovaným skleněným rounem a na vnějším povrchu opatřena protiskluzným dezénem. Fólie se také používá k vytvoření pochozích chodníčků na plochých střechách izolovaných fóliemi FATRAFOL.
   …více

  FATRAFOL 807/V

  FATRAFOL 807/V

  Fólie FATRAFOL 807/V je na spodní straně opatřena podkladní vrstvou z PES textilie o plošné gramáži 120 g/m2. Je určena pro přímé lepení zejména na tepelné izolanty na bázi PIR a EPS nebo jiné únosné podklady, např. OSB desky, Cetris desky apod. Fólie není vhodná pro lepení na asfaltové povrchy ani pro mechanické kotvení.
   …více

  FATRAFOL 807

  FATRAFOL 807

  Fólie FATRAFOL 807 je vyrobena na bázi PVC-P a je opatřena podkladní vrstvou z PES textilie na spodní straně. Je určena pro sanace starých asfaltových povlakových krytin plochých střech, dodatečné zateplení střešního pláště bez možnosti přitížení nebo mechanického kotvení. Díky spodní vrstvě z PES textilie o gramáži 300 g/m2 může být fólie v přímém kontaktu s asfalty.
   …více

  Kašírované plechy FATRANYL

  Kašírované plechy FATRANYL

  Jednou z nejdůležitějších částí budov je střecha s účinnou hydroizolací, důsledně propracovanou do všech detailů. To vyžaduje nejen kvalitní hydroizolační materiál, ale také potřebné doplňkové prvky. Jedním z nich je i kašírovaný plech FATRANYL, jehož hlavní oblastí využití jsou ukončovací a kotvící plechové prvky při aplikacích hydroizolačních fólií FATRAFOL. FATRANYL je kompozitním materiálem, tvořeným z kovového základního materiálu a PVC vrstvy, který v sobě spojuje vynikající vlastnosti uvedených materiálů.

   …více

  FATRAFOL 810 (810/V)

  FATRAFOL 810 (810/V)

  Fólie FATRAFOL 810 je vyrobena na bázi PVC-P a je vyztužená polyesterovou mřížkou. Je určena především k provádění jednovrstvých povlakových krytin plochých střech, mechanicky kotvených k podkladu. Fólie je UV stabilní a může být přímo vystavená povětrnostním vlivům.
   …více