Zavřít
  Poradna Fatra
  20. 8. 2019Izolace střechy

  Dobrý den,
  potřebovali bychom opravit plochou střechu garáže (cca 5x10m). Ze tří stran je atika, nalevo je oplechování a okap. Na střeše je 35 let stará od slunce popraskaná původní krytina „IPA“. Co doporučujete na opravu? Hodí se na opravu střechy FATRAFOL? Děkuji P. Novák

  Zobrazit odpověď
  19. 8. 2019Zemní izolace

  Dobrý den, zda můžete doporuči firmu pro realizaci základu v Hostivicích z vašeho materiálu.Děkuji

  Zobrazit odpověď
  8. 8. 2019Izolace střech

  dobry den, skladba strechy inosniky pavatex tyvek supra plus, kontralate 6cm, osb25mn pd, geo 300 fatra 810. Provedl jsem vetrany hreben. Zajima me jak si folie poradi s kondenzem mezi osb a fatrou?nemuze dochazet k tomu ze osb desky budou stale vlhke a hnit?sklon 8st

  dekuji nejedly

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den
  potřebuji opravit asi 3m2 folie Fatrafol na terase. Při grilování nám vznikl požár, který částečně poškodil i izolaci fatrafol.
  Již 2 měsíce sháním firmu anebo odborníka soukromníka, který by mi s opravou pomohl. Vzhledem k tomu, že se zabýváte folií fatrafol, určitě znáte a doporučíte mně někoho, kdo by mi folii opravil.
  Dík za pomoc
  Buček Tomáš
  T. Bati 3118
  76001 Zlín
  tel. 776021520

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, pultová střecha se sklonem 3 stupně, izolace FATRAFOL 810, přitížení kačírkem tl. 50-100mm. Jaká je ideální mezivrstva pod kačírek, aby byl zajištěn bezproblémový odtok vody? Uvažoval jsem nad skladbou geotextilie 300g/m2, nopová fólie HDPE (nopy nahoru) a následně kačírek. Lze použít, případně zjednodušit? Střecha nebude ozeleněná. Děkuji, T.M.

  Zobrazit odpověď

  Dobry den, chci se zeptat jaka je zivotnost folie 818/V-UV na pritizene zelene strese. Nad folii bude separacni folie(bud geotextilie nebo fatrapar, viz dalsi dotaz), na ni nopova folie pro zelene strechy(derovana) +lehceny substrat. Zivotnost PVC-P uvadite 10-15let, ma tahle 818/V-UV vyssi zivotnost kdyz bude mimo UV zareni a je navic urcena pro zelene strechy kde neni pristup k folii k pripadnym opravam? A dale uvazujeme o dodatecnem polozeni XPS nad folii. Je lepsi dat na Folii 818 jako separacni vrstvu vas Fatrapar nebo geotextilii od vyssi gramazi? Nevim co ma vyssi zivotnost, aby se mi po 5letech tato separacni folie/textilie nerozpadla pusobenim bakterii ve vlhku zelene strechy a XPS by pak lezel primo na Folii 818. Diky za dopoved.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chci provést sanaci zdiva folii PE-LD dr.1116, dokážu se pak nějak k té folii napojit normální asfaltovou lepenkou na podlahy? Děkuji?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  zatéká nám terasa v patře, která tvoří strop verandy v přízemí. Izolace byla provena vrstvou ipy, na ní leží vyrovnávací betonový klín a na povrchu je dlažba. Našli jsem na inernetu vaše fólie fatrafol 814, ktreé nás zaujaly, protože by nebylo nutno bourat stávající konstukci. Rozměry terasy jsou cca 5,2 x 1,9m. Prosím zašlete nám kontakty na stavební firmy v našem okolí, které by opravu terrasy mohly provést. Jsme z Horky nad Moravou poblíž Olomouce.

  Děkuji

  S pozdravem

  Ladislav Kachtík

  Zobrazit odpověď
  6. 8. 2019Zemní izolace

  Dobrý den sháním někoho schopného kdo by realizoval izolaci proti radonu a vodě Liberecký kraj obec Zásada
  Děkuji za odpověď Klimpera
  Telefon je 704538538

  Zobrazit odpověď

  Provádíte hydroizolace jímky,aby nepropouštěla

  Zobrazit odpověď

  Články