Zavřít
  Poradna Fatra
  6. 6. 2019Jezírka

  Dobrý den, prosím o radu při výstavbě koupacích jezírek. Mohu použít pouze jezirkové fólie Fatrafol 805 nebo existuje ještě lepší alternativa těchto fólií, myslím tím jiné vyšší řady např. řada 808, 810, s vnitřní mřížkou či bez mřížky.
  Děkuji L. Černý

  Zobrazit odpověď

  Na střeše garáže o rozměru cca 6m x 7m mám hydroizolační folii MAPEPLAN M 1,2mm je zde cca 10 roků. Chtěl bych na tuto střechu instalovat FV panely, ale potřebuji tuto stávající střechu opravit, protože mám obavy, že kvalita uvedeného materiálu dosluhuje. Jakou by jste mi doporučili hydroizolační folii a je možné ji nové položit na tu stávající?
  Předem děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.Potrebuji opravit dva balkony a dvě terasy.Prosim o kontakt na realizační firmu.Kraliky 56169.dekuji Grobelny

  Zobrazit odpověď

  Kolik by stála pochozí fólie na balkón.
  Rozměr je 5×0,8 m a širší část 5×1,50m
  Děkuji za odpověď.
  Šurynová Zdeňka
  Tel. 732404479

  Zobrazit odpověď
  3. 6. 2019Jezírka

  Dobry den.
  Dum jsem izoloval Vasi folii. Nyni resim bazen. Vyrobcu levnych i drahych je strasne moc. Presto bych rad folii od Vas. Nabizite nejake folie pro bazény? Nebo jaký je rozdil mezi jezirkovou a bazenovou?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, potřebovali bychom opravit balkon, prosím o kontakt na firmu v okolí Jihlavy nebo Třebíče, která umí pracovat s folií fatrafol. Děkuji. Koukalová

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, mám betonovou jimku která ovšem propouští vodu. Poradíte prosím co s tím? Bez nutnosti nějakého bourání
  Dekuji Svejdova

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den
  Chtěla bych fólii na bazen rozměr 7m na 3m,hloubka 1,2m
  S montáži komplet
  Dekuji za nabídku

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  na střeše nám dodavatel použil folie z PVC a TPO (Flag folie). Samozřejmě to spolu nefunguje a je to špatně svařené. Potřebuji vyřešit spoje, aniž bych musel předělávat celou střechu (důvodů je více). Našel jsem si výrobek Triflex ProDetail, který by to měl umět. Jediné, co neumí spojovat je materiál z polyethylenu. Je PE vlastnostmi „příbuzný“ k termoplastickým polylefinům?
  Nejsem chemik, takže nevím.
  Děkuji za odpověď. S pozdravem Pavel Hanzlík.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, potřebuji zaizolovat balkon. Folii chci položit na již položenou slinutou keramickou dlažbu. Můžete mě prosím doporučit folii. Sklon balkonu je 2 stupně. Na folii chci položit dřevoplástové dlaždice. Děkuji za odpověď. Můžete mě doporučit firmu. Jsem z Valmezu.

  Zobrazit odpověď

  Články