Zavřít
  Poradna Fatra
  22. 1. 2021Ostatní

  Koupil jsem starší folii fatrafol 810/V. Nevím která strana má být lícová – nahoře s UW ochranou. Je to ta světlejší s vytištěnými nápisy ?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den chtěl bych se zeptat.Před 5ti lety jsme izolování septik izolaci fatrafol a ukončena je na vrchním okraji septiku přišroubováním ke vrchní ploše stěny septiku a jsou na ni položeného pod desky .Teda čtu ze by se to melo ukoncovat poplastovanym páskem. JE to na opravu nebo to tak může zůstat. Děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Dobry den, garazovu strechu mame źaizolovanu, je tam polystyren EPS 100 20cm a na nom je folia Fatrafol 810/V 1,8mm. Chceli by sme na tejto streche urobit terasu (cca 40m2) momentalne je tam na folii geotextilia a strkovy nasyp. A preto by som sa rad opytal ako mozem zatazit tuto foliu. Viem ze polystyren ma zataz 2000kg/m2. Podlaha by mala byt z terasovych dosiek len neviem ako ich mozem ulozit ci mozu ist na terciky alebo hranoly po celej dlzke rovno na geotextiliu. Dakujem velmi pekne za pomoc Šimko

  Zobrazit odpověď
  8. 12. 2020Izolace střechy

  Dorý den,
  rád bych se zeptal na možnost rekonstrukce střechy vaším systémem. Střecha je plechová někdy z let 1950-1955. Rád bych použil Vaší technologii na zateplení a zároveň zajištění střechy proti protékání. Rád bych věděl cenu včetně práce střechy cca 63m2.
  Mockrát děkuji
  S pozdravem Robert Holas

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, poptávám provedení izolace Fatrafol na venkovní terasu 30m2. Mohli by jste mi prosím doporučit montážní firmu. Místo realizace Havlíčkův Brod.
  Děkuji
  Milichovský

  Zobrazit odpověď
  7. 12. 2020Ostatní

  zdravím, jaká je životnost folie 1.5 mm , kterou se izoluje vyschlá studna přebudovaná na zásobník na deštovku? děkuji

  Zobrazit odpověď
  4. 12. 2020Zemní izolace

  Prosím o radu jak se dá zamezit ,aby se spodní voda netlacila při déletrvajícím dešti do sklepa v panelovém domě.Steny nemáme mokré ani plesnivé,jenom občas se vytlačí do sklepních prostor.Predem děkujeme za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.Mám na ploché střeše folii Fatrafol zatíženou oblázky ,ale jsem zjistil ,že se mi na okrajích u atiky začíná rozrůstat mech.Tak jsem chtěl vědět jakou mohu použít chemii na likvidaci mechu,tak abych neublížil folii např.Sikagard®-715 W .Děkuji moc za radu.Jirka

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  na stránkách společnosti Uni-Solar je Vaše společnost vedena jako partner. Proto bych se Vás chtěl touto cestou dotázat, zda je u Vás možné zakoupit produkty této společnosti.
  Například produkty série PowerBond (ePVL 144).

  S pozdravem,
  Marek Jičínský

  Zobrazit odpověď

  Potřebuji lehkou fólii na alternativní sochařsko- architektonický objekt s půlkruhovou střechou R 305cm. Optimální šíře pásu 130cm.

  Zobrazit odpověď

  Články