Zavřít
  Poradna Fatra
  26. 3. 2020Balkony a terasy

  Dobrý den , píšete zde že pokládka Fatrafolu 814 je velmi náročná a vyžaduje kvalitní a odbornou pokládku. Můžete mi prosím poslat kontakty na firmu , která má zkušené izolatéry ?? Bydlím na Břeclavsku ( Jižní Morava ) Děkuji za pomoc Gajdová

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, přečetl jsem si o možnosti výroby svařence do suché studny. Autor Ivan Kučera. Můžete mi poradit, kde se výroba takové svařence dá objednat. Děkuji za odpověď.
  Macíček Martin.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý deň,
  máte pobočku aj na Slovensku, ideálne na východnom Slovensku? Zaujímala by ma cena ľahkej extenzívnej strechy, hydroizoláciu fatrafol už na streche mám. Maximálna nosnosť zelenej strechy v mokrom stave môže byť 65 kg/m2. Potrebujem 75m2. Ďakujem!

  Zobrazit odpověď

  Dobrý Den, chci se touto cestou za m² fólie Fatrafol 810\ V T3. Děkuji moc. Spozdravem Šimek

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, odborná Fy mě provedla izolaci střechy ve skladbě. 5cm EPS 150 geotextilie Fatrol 810, provedeno kotvení. Na prodloužení životnosti doporučili Kačírek. Dotazem je co dát pod Kačírek. S pozdravem J.Š.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, řeším napojení terasy na dům. Lze prosím poplastovaný plech kotvit pouze do podlahy terasy z osb desek a ke zdi, na které je 8 cm xps, pouze přiložit? Případně je vhodné xps přetáhnout perlinkou lepidlem a s pomocí lišty přetáhnout přes poplastovaný plech? Nebo je nutné kotvit plech i do zdi, Pokud ano, přitáhnout přes xps, nebo vložit např. lať? Děkuji za odpověď. HD.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, na balkonu máme položenou fólii Fatrafol. Co navrhujete na její překrytí aby mohl být balkon pochozí, případně se tam dalo vytvořit letní posezení.
  Děkuji
  Michal Výskala

  Zobrazit odpověď
  25. 3. 2020Balkony a terasy

  Dobrý den.
  mám balkon 7x3m holý beton.
  Jakou pochozí krytinu (tloušťku atd.) byste mi doporučil. mám beton před položením krytiny nějak ošetřit nátěrem? Děkuji Chmela

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  suterén našeho rodinného domu, který je obytný je celý ze tří stran pod úrovní terénu. Zdi pod terénem jsou ze ztraceného bednění. Na ní je instalována geotextilie, následně Fatratol 1,5 mm a na něm XPS polystyren. Je takový styk XPS polystyrenu a Fatratolu v pořádku?

  Děkuji za reakci
  Robert Mička

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, na chalupě bych rád položil fatrafol 814 na vstupní terasu částečně zastřešenou, kde podklad je cetris (dřevostavba). Jedná se o velikost 1x2m a rád bych věděl, zda je nutné pod folii něco dávat, případně zda by lepší než cetris byly OSB desky. Dále pak, jak nejlépe připevnit folii k podkladu, zda třeba není možné i její přilepením (například kontaktním lepidlem). Předem děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Články