Aktuální upozornění

Vzhledem k aktuálnímu vývoji pandemie COVID-19 na území České republiky, rušíme „ŠKOLENÍ FATRAFOL“ do odvolání, děkujeme za pochopení.


Dvoudenní ŠKOLENÍ fatrafol – NAPAJEDLA

Náplň školení
Školení k systému hydroizolačních fólií FATRAFOL je v prvním dnu (teoretické části) zaměřeno na seznámení se sortimentem hydroizolačních fólií, doplňkovými a kompletačními prvky, technologickými a konstrukčními předpisy, způsobem svařování fólií a opracování detailů u střešních, zemních nebo jezírkových aplikací. Účast na teoretické části školení je podmínkou pro získání Osvědčení o způsobilosti.

  • Prezence 7.45 hod.
  • Začátek školení v 8.00 hod.
  • Konec školení cca v 16.30 hod. (oběd 11.30-12.30)

Druhý den je věnován praktickým cvičením – svařování fólií a způsobu opracování detailů běžně se vyskytujících na stavbách (rohy, kouty, prostupy), seznámení s distribucí materiálu, podporou výrobce montážním firmám.
Praktickou část školení nelze absolvovat samostatně (bez teoretické části).

  • Začátek školení v 8.00 hod.
  • Konec školení cca v 14.30 hod. (oběd 11.30-12.30)

Minimální počet účastníků jednoho školení je 7 osob.

Termíny školení
Konkrétní termín školení stanoví regionální zástupci Fatra, a.s. dle počtu přihlášených účastníků. O termínu jsou zájemci v předstihu cca 14 dnů informováni e-mailem.

Cena školení
Dvoudenní školení 1 000 Kč/osoba.
Jednodenní školení (pouze teoretická část) 500 Kč/osoba.
Ubytování nezajišťujeme. V případě potřeby doporučujeme zajistit přes www.booking.com.

    Odesláním formuláře souhlasíte se sběrem a zpracováním Vašich osobních údajů společností Fatra, a.s. po dobu dvou let, nebo do Vašeho odvolání. Vaše data použijeme za účelem splnění Vašeho požadavku a pro marketingové účely. Více informací