Dvoudenní ŠKOLENÍ – NAPAJEDLA  

JEDNODENNÍ ŠKOLENÍ – NAPAJEDLA 

JEDNODENNÍ ŠKOLENÍ – PRAHA 


Jednodenní školení –
obsahuje pouze teoretickou část, která je dostačující pro získání osvědčení.
Dvoudenní školení –
obsahuje teoretickou i praktickou část.


Náplň školení
Školení k systému hydroizolačních fólií FATRAFOL je v prvním dnu (teoretické části) zaměřeno na seznámení se sortimentem hydroizolačních fólií, doplňkovými a kompletačními prvky, technologickými a konstrukčními předpisy, způsobem svařování fólií a opracování detailů u střešních, zemních nebo jezírkových aplikací. Účast na teoretické části školení je podmínkou pro získání Osvědčení o způsobilosti.

 • Prezence 7.45 hod.
 • Začátek školení v 8.00 hod.
 • Konec školení cca v 16.30 hod. (oběd 11.30-12.30)

Druhý den je věnován praktickým cvičením – svařování fólií a způsobu opracování detailů běžně se vyskytujících na stavbách (rohy, kouty, prostupy), seznámení s distribucí materiálu, podporou výrobce montážním firmám.
Praktickou část školení nelze absolvovat samostatně (bez teoretické části).

 • Začátek školení v 8.00 hod.
 • Konec školení cca v 14.30 hod. (oběd 11.30-12.30)

Minimální počet účastníků jednoho školení je 7 osob.

Termíny školení
Konkrétní termín školení stanoví regionální zástupci Fatra, a.s. dle počtu přihlášených účastníků. O termínu jsou zájemci v předstihu cca 14 dnů informováni e-mailem.

Cena školení
Dvoudenní školení 2 000 Kč/osoba.
Jednodenní školení (pouze teoretická část) 1 000 Kč/osoba.
Ubytování nezajišťujeme. V případě potřeby doporučujeme zajistit přes www.booking.com.

  *) povinný údaj
  Odesláním formuláře souhlasíte se sběrem a zpracováním Vašich osobních údajů společností Fatra, a.s. po dobu dvou let, nebo do Vašeho odvolání. Vaše data použijeme za účelem splnění Vašeho požadavku a pro marketingové účely. Více informací

  Školení jsou určena zejména pro řemeslníky  z oboru izolatérství, pokrývačství, tesařství a zednictví nebo stavební firmy s živností Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Účelem je seznámení s teoretickými zásadami provádění střešních izolací vyplývajících z norem a více než padesátileté zkušenosti výrobce hydroizolačních fólií – české společnosti Fatra, a.s., Napajedla. Součástí školení je i praktická výuka zaměřená na pokládání a svařování fólie v ploše i detailech (rohy, kouty a prostupy).