Dobrý den, máme vrtanou studnu průměr 1m 22m hlubokou, vyskruženou asi do poloviny a uvažoval jsem o nějakém vaku na sběr dešťové vody. Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
samotné svaření vaku by neměl být problém pro jakoukoli izolatérskou firmu. Nedílnou součástí je i ochranný (separační) vak z textílie. Jako vhodnou fólii bych viděl Aquaplast 805PES GEO. V roli o šířce 205 cm je 20 běžných metrů, takže by dvě role měly stačit. U textílie volte mezi běžnou gramáží 300g/m2 a 500g/m2 podle hrubosti povrchu zejména ve spodní části. Celková hmotnost bude cca 70kg a doporučuji ponechat "rukáv" trochu větší z důvodu možných kapes ve spodní části a následného tlaku vodního sloupce.Uchycení fólie u horního okraje je možné řešit natavením na pásek z poplastovaného plechu, mechanicky nakotveného do skruže. Tento pásek fixuje i podkladní textílii.
S pozdravem
Ivan Kučera