Dobrý den, existuje nějaké lepidlo na spojení střešní folie a poplastovaného plechu? Ještě by mě zajímalo čím dodatečně přetmelit spoje. Opravuji střechu na garáži, nejde o estetiku, ale funkčnost. Děkuji Ondřej Šebík
Dobrý den, žádná lepidla se pro napojení fólie na poplastovaný plech nepoužívají. Spoj se realizuje pomocí horkého vzduchušným svarem. Dotěsnění sousedních plechů se řeší přeplátováním pomocí přířezu homogenní fólie s vloženou dilatační mezerou šířky 20mm. Žádné přetmelení se neprovádí. Podrobný návod naleznete v instalačním manuálu, který je volně ke stažení na našich webových stránkách www.fatrafol.cz/ke-stazeni/ S pozdravem Ivan Kučera