Dobrý den chci se zeptat zda mohu použít na střechu ze sklonem 15 stupňů
Dobrý den,
fólie se aplikuje nejen na ploché střechy ale poměrně běžně i na šikmé (10-45°). U vyšších sklonů se obvykle u fólie využívají menší šířky pásů (vyšší počet kotevních řad). Tím se částečně v letním teplém období eliminuje roztažnost fólie a její zvlnění. Problémem by mohla být požární odolnost, která se primárně testuje pro ploché střechy, tzn. standardně pro sklon do 10°.
S pozdravem
Ivan Kučera