Dobrý den, budeme stavět přízemní RD, naměřen byl střední radon, jsme na kopci na suchém místě, budeme mít podlahové vytápění, projektovanou máme odvětrávanou desku. Jakou folii zvolit? Po zaizolování bychom udělali ochrannou betonovou vrstvu a poté až začali se zděním. Děkuji Jirka
Dobrý den, pro výpočet protiradonové izolace je nutné znát:
Ideální je půdorys s řezy, radonový průzkum a technická zpráva. Pokud mi zašlete podklady event. požadované hodnoty mailem, jsem schopen Vám v podstatě obratem výpočet protiradonové izolace zaslat. S pozdravem Ivan Kučera