Dobrý den chtěl bych se zeptat.Před 5ti lety jsme izolování septik izolaci fatrafol a ukončena je na vrchním okraji septiku přišroubováním ke vrchní ploše stěny septiku a jsou na ni položeného pod desky .Teda čtu ze by se to melo ukoncovat poplastovanym páskem. JE to na opravu nebo to tak může zůstat. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, lišta z poplastovaného plechu umožňuje navařit fólii po obvodu stěny plnoplošně, což je ideální způsob ukončení fólie a rozložení působících sil do velké plochy. Součet bodového uchycení fólie pouze kotevními prvky je proti plošnému zanedbatelný a z dlouhodobého hlediska i nedostatečný. Doporučuji příležitostně opravit. S pozdravem Ivan Kučera