Zavřít
  Poradna Fatra
  18. 6. 2019Ostatní

  Jakým způsobem se provádí nalepení izolace Fatrafol 803V na svislou betonovou konstrukci(betonová zeď) a jaké by mělo být překrytí jednotlivých pásů a jakým způsobem se pásy spojují(jestli se svařujou nebo lepí)
  děkuji

  Zobrazit odpověď
  3. 6. 2019Ostatní

  Dobrý den, rádi bychom použili vaší folii k izolaci staré betonové jímky u RD, kterou bychom využili na schromažďování dešťové vody. Neměli by jste kontakt na firmu, která by tuto zakázku nacenila a realizovala v okolí Kladna? Děkuji s pozdravem Josef Vondra

  Zobrazit odpověď
  13. 5. 2019Ostatní

  Dobrý den,
  Uvažuji o využití staré vyschlé studny jako zaásobníku na srážkovou vodu. Je kompletně vyskružená pr. 80 cm, hluboká 20 m. V jedné odpovědi na podobný dotaz doporučujete svařenec (rukáv) svařit z fólie Fatrafol 813 tl.1,5mm. Mám jen obavu, co udělá folie, když bude studna zrovna prázdná nebo skoroprázdná. Nebude se folie vzhledem k vlastní váze natahovat nebo trhat? Případně jak ji ukotvit ke stěně, pokud je ji potřeba přikotvit?
  Děkuji
  Jan Koudelka

  Zobrazit odpověď
  10. 5. 2019Ostatní

  vaše poptávka Dobrý den,
  potřeboval bych hydroizolační fólii do septiku o rozměrech d155 x š200 x v170 cm, kterou je možné vložit do septiku složenou otvorem 45x 45 cm. Kolik by taková fólie stála?
  Děkuji
  Lukes

  Zobrazit odpověď
  2. 4. 2019Ostatní

  Dobrý den.
  Plánuji opravu plechové střechy. Na plech chci nainstalovat záklop z OSB desek. Spád zhruba 10%. Je třeba nějakou fólii jako mezivrstvu? Chci použít FATRAFOL, ale nevím který. Ze střechy používám vodu na záliv zahrady.
  Dále nevím, jestli můžu ukončit FATRAFOL na barveném pozink plechu, či je na to nějaký speciální poplastovaný plech nebo nějaké profily.
  S pozdravem
  JH tel.732721961

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.
  Budu izolovat jímku. Čím lepit geotextilii na stěny.
  Dá se lepit přímo svařovaná PVC folie na beton, případně jakým lepidlem?
  Děkuji.

  Zobrazit odpověď
  1. 4. 2019Ostatní

  Dobrý den.Potřeboval bych doporučit firmu na opravu izolace Fatrafol v lokalitě Tlumačov. Děkuji s pozdravem Macháček

  Zobrazit odpověď
  29. 3. 2019Ostatní

  Dobrý den,
  hledám vhodnou izolační folii pro rekonstrukci bývalé kanalizační jímky u RD, kterou chceme dále využívat jako nádrž na dešťovou vodu. Nechci použít PVC folii kvůli uvolňování změkčovadel do vody, určené k zalévání užitkové zahrady. Byla by vhodná folie Fatrafol P918 na bázi TPO? Je tam zaručena její zdravotní nezávadnost? Děkuji, s pozdravem I. Perglová

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.
  V rámci rekonstrukce jedné kulturní památky musí být během výstavby ochráněna válcová obrazová stěna z železobetonu. Během výstavby musí být tato konstrukce zaizolovaná tepelně a zároveň hydroizolačně. V případě, že bych zvolila například PVC-P fólii, zajímalo by mě, zda ji můžu lepit, nebo kotvit například k podkladu z OSB desek a v jakých roztečích. Konstrukce je po zateplení cca 11m vysoká a 0,825m široká. Přeci jen se u těchto fólií uvažuje, že budou v horizontální poloze. Můžete mi poradit s kotvením, roztečí a vhodným podkladem?
  Děkuji a přeji hezký den,
  Beštová B.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.
  Můžete mi, prosím, doporučit „nějakou“ fólii, kterou bych vložil do „ohrádky“ z prken, velikosti cca 2x1m a vysoké cca 10 cm, ve které budu mít kaktusy – ty zalévám podmokem cca 1x za 3 týdny (stáním ve vodě) cca 1 den. Zbylou vodu s hnojivem bych chtěl vypouštět spodní výpustí pro další využití na zahradě. Na fólii by stály plastové květináče.
  Nevím, jestli lepit či svařovat…
  S pozdravem Milan S.

  Zobrazit odpověď

  Články