Zavřít
  Poradna Fatra
  3. 1. 2019Ostatní

  Dobrý den,
  Žádám Vás o doporučení vhodné skladby
  ploché střešní konstrukce s atikou. Střešní konstrukce by měla mít minimální sklon. Jde mi o skladbu jednotlivých vrstev. Řeším projekt novostavby RD v Trutnově . Nosná konstrukce bude dle statického posudku předpoklad BSH hranoly či příhradové vazníky. Na nosné konstrukci bude celoplošný záklop (předpoklad OSB 3-4 tl. 22 mm ?). Od tohoto záklopu nechám na vašem doporučení jednotlivých vrstev skladby. Předem děkuji za odpověď s pozdravem
  Tomáš Ryba, 778 736 871

  Zobrazit odpověď
  14. 12. 2018Ostatní

  Dobrý den,
  potřebuji izolaci pro stavbu hnojiště (cca 30cm prohlubeň v zemi), jako ochrana izolace bude použita betonová dlažba. Dodavatel mi doporučuje použít fólii Aquaplast 805/V. V prohlášení o vlastnostech uvedené fólie je použití pro izolaci jezírek. V technickém listu je sice uvedeno, že má velmi dobrou chemickou odolnost, ale nemohu mít následně problém při kolaudaci? Doporučili byste jinou fólii?
  Předem děkuji za odpověď.
  S přáním pěkného dne Kapsová K.

  Zobrazit odpověď
  26. 11. 2018Ostatní

  Dobrý den, měl bych dotaz, zda můžeme použít parozábranu FATRAPAR200 ve skladbě jednoplášťové ploché střechy z vnitřní strany interiéru? Její aplikace by byla zespoda na dřevěné nosníky a latě vyplněné izolací ISOVER UNI. Ve skladbě střechy není provětrávaná vzduchová mezera. Proto potřebujeme konstrukci co nejvíce utěsnit.
  Děkuji

  Zobrazit odpověď
  13. 11. 2018Ostatní

  Přeji hezký den,
  chtěl bych se zeptat, zda použití těsnící pásky s butylkaučukovým lepidlem ve spojení s hydroizolační PVC folií 803 bude dlouhodobě funkční a toto lepidlo samotnou folii nebude poškozovat.
  Alternativně je možné uvažovat o použití pásky s akrylovým nebo pryžovým lepidlem.

  Děkuji za informaci
  Roubal

  Zobrazit odpověď

  EXISTUJE FOLIE s kterou lze vyvařit nádrže , do kterých se bude napouštět voda 70 stupňů teplá?Děkuji

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, máme folii stafol 914. Dá se se stejnou folií odizolovat základová deska domu, případně jestli plní i protiradonovou ochranu?
  předem děkuji hauptmann

  Zobrazit odpověď
  25. 10. 2018Ostatní

  Dobrý den, pro rekonstrukci domu v Radotíně, je navržen starý nepoužívaný septik,pro svod dešťové vody,potřebovali bychom, tlakově vyčistit a vyložit fólií. Je možné u Vás objednat? V případě, že ano je možná prohlídka na místě a cenová nabídka? Děkuji za odpověď.
  Přeji hezký den
  S pozdravem
  Marie Procházková
  PJPro stavební s.r.o.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  děláte, prosím, i vyizolování folií betonové jímky na děšťovku? Rozměr je zhruba š2 x d3 x v1,3 m. Pokud ano, prosil bych hrubý odhad ceny a termín, kdy by byla možná realizace. Likalita Brno Líšeň. Děkuji Hanzl Radomír

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den
  chcel by som sa sa spýtať ci je možne použit fatrafol 810 T1 hrubka1,5mm na izolaciu suterenu pri vystavbe rodinneho domu.System by vyzeral tak ze na zakladovej doske sa postavi z DT tvarnic betonova vana a ta by sa z vnutornej strany izolovala fatrafolom 810 pod ktorym by bola geotextilia a na nom taktiez potom by nasledoval betonovy poter a vystavenie stien z tehly.Ide mi hlavne o to ci je mozne pouzivat fatrafol 810 na izolaciu spodnej stavby proti zemnej vlhkosti a vode.Dovodom pouzitia fatrafolu 810 je ten ze mame prebytok materialu z predchodzej stavby Dakujem.

  Zobrazit odpověď
  24. 10. 2018Ostatní

  Dobrý den,
  pro program dešťovka chci využít jako nádrž na vodu stávající nepoužívaný železobetonový septik.
  Již jako zásobárna vody na zalévání slouží, ale prosakuje. Lze Fatrafolem 803 vyložit.
  rozměry cca 4,5*3,5*2m . Jaká by byla cena včetně montáže?
  Děkuji Dvořák

  Zobrazit odpověď

  Články