Zavřít
  Poradna Fatra
  2. 9. 2019Ostatní

  Také uvažuji s využitím vyschlé studny (obložení kamenem – ne skružemi).
  1.) Je možné použít „rukáv“ i do této studny?
  2.) Je možné objednat u vás svařený rukáv a obkladovou textílii?
  Díky za odpověď.

  Zobrazit odpověď
  6. 8. 2019Ostatní

  Provádíte hydroizolace jímky,aby nepropouštěla

  Zobrazit odpověď
  24. 7. 2019Ostatní

  Chci využít nepoužívaný septik pro jímání dešťové vody pro zálivku. Stěny jsou pokryty asfaltovou izolací. Je možno tuto izolaci překrýt fólií? Jakou? Jak to namontovat? Děkuji

  Zobrazit odpověď
  2. 7. 2019Ostatní

  Dobrý den
  Lze použít folii AQUAPLAST 805/V (805)
  na vyvaření bazénu. Jaká je asi životnost.
  Proč jí nedoporučujete na bazény
  Děkuji za odpověď

  Zobrazit odpověď
  24. 6. 2019Ostatní

  Jedná se stejný dotaz, který máte v poradně. Moje otázka zní, zdali zajišťujete dodání i následnou realizaci. Mam betonovou nádrž na vodu a rad bych pouzil jako izolaci nejakou folii.mate prosim nějakou takovou folii?
  V nádrži bude voda na zalévání zahrady.
  Děkuji
  Petříček

  Zobrazit odpověď
  18. 6. 2019Ostatní

  Jakým způsobem se provádí nalepení izolace Fatrafol 803V na svislou betonovou konstrukci(betonová zeď) a jaké by mělo být překrytí jednotlivých pásů a jakým způsobem se pásy spojují(jestli se svařujou nebo lepí)
  děkuji

  Zobrazit odpověď
  3. 6. 2019Ostatní

  Dobrý den, rádi bychom použili vaší folii k izolaci staré betonové jímky u RD, kterou bychom využili na schromažďování dešťové vody. Neměli by jste kontakt na firmu, která by tuto zakázku nacenila a realizovala v okolí Kladna? Děkuji s pozdravem Josef Vondra

  Zobrazit odpověď
  13. 5. 2019Ostatní

  Dobrý den,
  Uvažuji o využití staré vyschlé studny jako zaásobníku na srážkovou vodu. Je kompletně vyskružená pr. 80 cm, hluboká 20 m. V jedné odpovědi na podobný dotaz doporučujete svařenec (rukáv) svařit z fólie Fatrafol 813 tl.1,5mm. Mám jen obavu, co udělá folie, když bude studna zrovna prázdná nebo skoroprázdná. Nebude se folie vzhledem k vlastní váze natahovat nebo trhat? Případně jak ji ukotvit ke stěně, pokud je ji potřeba přikotvit?
  Děkuji
  Jan Koudelka

  Zobrazit odpověď
  10. 5. 2019Ostatní

  vaše poptávka Dobrý den,
  potřeboval bych hydroizolační fólii do septiku o rozměrech d155 x š200 x v170 cm, kterou je možné vložit do septiku složenou otvorem 45x 45 cm. Kolik by taková fólie stála?
  Děkuji
  Lukes

  Zobrazit odpověď
  2. 4. 2019Ostatní

  Dobrý den.
  Plánuji opravu plechové střechy. Na plech chci nainstalovat záklop z OSB desek. Spád zhruba 10%. Je třeba nějakou fólii jako mezivrstvu? Chci použít FATRAFOL, ale nevím který. Ze střechy používám vodu na záliv zahrady.
  Dále nevím, jestli můžu ukončit FATRAFOL na barveném pozink plechu, či je na to nějaký speciální poplastovaný plech nebo nějaké profily.
  S pozdravem
  JH tel.732721961

  Zobrazit odpověď

  Články