Zavřít
  Poradna Fatra
  4. 12. 2020Ostatní

  Dobrý den,
  na stránkách společnosti Uni-Solar je Vaše společnost vedena jako partner. Proto bych se Vás chtěl touto cestou dotázat, zda je u Vás možné zakoupit produkty této společnosti.
  Například produkty série PowerBond (ePVL 144).

  S pozdravem,
  Marek Jičínský

  Zobrazit odpověď
  30. 11. 2020Ostatní

  Dobrý den
  Rad bych se zeptal zda bych mohl vašim lepidlem lepit poeloxovanou kolej (zastřešení bazénu ) k folii.
  Bude to držet?
  Děkuji za odpověď
  S pozdravem Petr Kučera

  Zobrazit odpověď
  21. 10. 2020Ostatní

  Dobrý den,
  prošel jsem k tématu dostupné podklady a měl bych 2 dotazy:
  – u profesionálně izolovaných jímek jsou vidět přetmelené spoje (viz. http://www.izolace-hydro.cz/reference/category/5-hydroizolace-jimek-a-septiku). Je toto nutné ? A jaký je vhodný tmel pro Fatrafol 803.
  Zdá se, že u těchto řešení je fólie uchycena jen horní obvodovou lištou, nedochází pak ale k oddělení fólie ve spodní části (např. při čerpání, kdy vzniká podtlak) ? Děkuji za Váš názor: J. Staško

  Zobrazit odpověď
  2. 9. 2020Ostatní

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné koupit folii Fatrafol 825 v menším množství. Potřebuji cca 15 m2 na vyložení nádrže na půdě. Pokud by to bylo možné, prosím o sdělení ceny za toto množství. Děkuji za odpověď. Dana Součková

  Zobrazit odpověď
  18. 8. 2020Ostatní

  Dobrý den,
  Lze folii Ekoplast 806 lepit ve spojích?
  Chceme ji použít na svislé stěny sklepa. Máme zde folii Alkorplan, na tom geotextilii a polystyren. Na to bychom chtěli dát Ekoplast. Jak ho máme spojit? Lze použít nějaké lepidlo nebo lepící pásky?

  Zobrazit odpověď
  21. 7. 2020Ostatní

  Dobrý den, na dotaz izolování staré jímky, radíte přivařit folii na horním okraji na poplastovanou lištu.Můžete mi přiblížit o jakou se jedná lištu, popřípadě čím ji nahradit, nebo kde sehnat?Děkuji Hájek Petr.

  Zobrazit odpověď

  Dobry den ,

  Chtel jsem se prosim zeptat ..mam skruze na zahrade a chci tam odvezt veskerou destovou vodu tak abych mel na zalevani zahrady….Ma otazka ?….Kdyz si koupim folii a nejak se mi to podari namontovat …na vrchu te skruze mam diry na pritok do studny ..to budu muset udelat diry do Folii?….a potom to natahnout…

  Predem dekuji…Gongol

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den
  Chtěl bych použít v rekonstruovaném objektu Fatrafol 914 jako hydroizolaci podlahy proti zemní vhkosti – nepodsklepený objekt bez zátěže tlakovou vodou. Sháním informaci, zda na Fatrafol 914 mohu položit polystyrenové desky s kotvením pro podlahové topení. Jde mi o případnou interakci mezi měkčeným PVC-P a tím polystyrenem, případně zda musím do systému vložit ještě nějakou další separační vrstvu. Vím, že stavební materiály na bázi asfaltu (IPA atd.) s polystyrenem „nekamarádí“ a proto jsem se rozhodl pro váš výrobek.
  Děkuji za info a přeji pěkný den
  Zdeněk

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  vyčistil jsem starý septik a upravil jako nádrž na děšťovou vodu. Je z betonu, ale napenetrovaná a natřená asfaltem. Je proto nutné oddělit folii 805 – 1,50mm od stěny septiku geotextilií, případně jak silnou? A je třeba folii kotvit i v rozích a na dně lištami?
  Děkuji za odpověď
  ing. Jan Rous
  602 350 294

  Zobrazit odpověď
  8. 7. 2020Ostatní

  Mame betonovou jimku, zkolaudova ou v r. 1984. Soused nas oznamil, stavebni urad zada doklad o nepropustnosti. Jimka je pravidelne vyvazena. Nevite prosim, kdo toto dela, pripadne, zda by to neslo rovnou zabezpecit folii fatrafol. Diky. Snoblova

  Zobrazit odpověď

  Články