Zavřít
  Poradna Fatra
  7. 4. 2021Ostatní

  Dobrý den,
  máme na střešní terase položenou fólii fatrafol a nyní bychom chtěli položit podlahu, nejlépe dřevěnou. Je možné použít dlaždicové dílce https://www.ikea.com/cz/cs/p/runnen-podlahova-krytina-venkovni-hnede-moridlo-90234226/, nebo by mohl polypropylénový výlisek fólii poškodit? Případně – stačila by k její ochraně silnější netkaná textilie položená pod podlahové dílce?
  Děkuji a zdravím
  Kateřina Drmlová

  Zobrazit odpověď
  31. 3. 2021Ostatní

  Dobrý den, mám studnu ( 18m hlubokou, 1.5m průměr , skruže), ve které neni voda. Z této studny bych chtěl vytvořit nádrž (jímku) z folie Fatrafol 805V 1,5mm svařením tří pásů ukotvených nahoře a přivařením dna.
  Vydrží tato folie svou váhu?

  Díky za odpověď.
  Karel Hromada

  Zobrazit odpověď
  29. 3. 2021Ostatní

  Dobrý den,
  mohu poprosit o kontakt na firmu, která by toto realizovala. Mám obavu, že by zedník toto nebyl schopný realizovat.
  Dekuji
  S pozdravem
  Vít Polcar

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné koupit folii Fatrafol 825 v menším množství. Potřebuji cca 15 m2 na vyložení nádrže na pitnou vodu.
  Píšete zde o zakoupení menšího množství u nějaké realizační firmy – vašeho odběratele. Chtěl bych poprosit o nějaký kontakt kdo touto folii od Vás kupuje. Děkuji Havlíček

  Zobrazit odpověď
  22. 3. 2021Ostatní

  Dobrý den,
  ke kolaudaci chaty po nás stavební úřad požaduje protokol o zkoušce těsnosti septiku. Ale nikdo nám neřekl, kdo takový protokol vydává, kdo tu zkoušku dělá. 🙁 Formulář protokolu o zkoušce jsme dostali, ale nemůžu nikde najít „čí razítko na něm má být“ . 🙁
  Jana Alexová

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  mám na ploché střeše folii fatrafol a klouže. Chtěl bych se Vás prosím zeptat zda máte nějaké protiskluzové folie, které by se na to daly připevnit ? případně jakým lepidlem přilepit?
  Děkuji
  S pozdravem
  Vladimír Oškrobany

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, mám nádrž rozměry 5×4m.Prosim o kalkulaci ceny a soupis materiálu k tomu potřebný .Nádrž je betonová .Děkuji za odpověď .Telefon 776117179

  Zobrazit odpověď
  19. 3. 2021Ostatní

  Dřevěná konstrukce schodu , nášlapné desky fošny 5 cm / pořád musím natírat/.Pokladač mi doporučil vaši firmu a využít Fatrafol. Existují prej i lišty na hrany schodů.
  Chtěl bych poprosit o radu, jak to udělat. Velmi vám děkuji za pomoc. Hubner

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den!
  Máme vrtanou studnu, do skruží zatéká povrchová voda. Řešíme to kalovým čerpadlem, ale to často vypovídá službu a v jímce je i půl metru vody, která by mohla zatéct i do vrtu. Prosím, existuje nějaká hydroizolace, kterou by se po vysušení jímka mohla zaizolovat zevnitř i zvenku, aby byla jímka s vrtem suchá? Jsou firmy, které by to mohly realizovat? Můžeze nám, prosíím, doporučit řešení, které náš velký problém vyřeší? Děkuji. Božena Růžičková, Buková u Příbramě, mobil 604327666.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.
  chtěl bych zřídit nádrž na dešťovou vodu v bývalém zásobníku na uhlí ve sklepním prostoru. Vstup je tam pouze dveřmi o šířce 80cm. Bylo by řešitelné tam postavit nádrž z betonových tvárnic a potom by jste ji vyplnili vhodnou fólií?
  Rozměry prostoru pro nádrž jsou:
  výška – 175 cm
  šířka – 130 cm
  délka – 240 cm
  V případě, že to je řešitelné jaká by byla prosím cena za zaizolování nádrže.
  Děkuji,
  S pozdravem
  Ing. Jiří Urbánek

  Zobrazit odpověď

  Články