Zavřít
  Poradna Fatra
  30. 10. 2023Ostatní

  Dobrý den , mám svařenou pochozí konstrukci
  na bazén. Na konstrukci budou WPC prkna pod ně bych chtěl izolaci .Můžete mi nějakou dopopručit? Děkuji Nekovařík

  Zobrazit odpověď
  14. 7. 2023Ostatní

  Dobry den,
  je mozne me poslat pribliznou cenu pro vak do vyschle studny o prumeru 105cm a delce 370cm?
  Dekuji,
  s pozdravem,
  Peter Zemann

  Zobrazit odpověď
  13. 7. 2023Ostatní

  dobrý den
  jaký typ nebo co nabízíte jako podložku pod betonovou dlaždici na lepenou střechu (fatrafol) na konstrukci fve

  Zobrazit odpověď
  10. 5. 2023Ostatní

  Dobrý den. Vyrábí fatra folii na vyvaření do bazénu . Děkuji s pozdravem Erben

  Zobrazit odpověď
  30. 3. 2023Ostatní

  Dobrý den, na střechy byla aplikována PUR pěna (5 až 7cm). Střechy jsou ploché s minimálním spádem. PUR pěna je natřena silikonovou barvou z důvodu ochrany proti UV záření. Barva se ale bohužel loupe. Do střech nikde nezatéká (do nosné části střech nelze kotvit) . Rozměry střech jsou 5x10m a 5x5m. V červnu 2023 se mají na střechy montovat solární panely. Před montáží elektrárny bych chtěl PUR pěnu trvale ochránit před UV zářením Vaší fólii. Navrhněte mi, prosím, způsob pokládky a druh fólie i s ohledem na nerovnost nástřiku PUR pěny.
  Děkuji

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den jsem momentálně soukromá osoba zabívající se zelenou energii a ukládáním přebytku el. energie z vlastní iniciatyvy jsem oslovil staarosty a také soukromé podnikatele i teplárenskou společnost mám zájem tento produkt propagovat a případně se i podílet na realizacích těchto projektů mám takový zadání momentálně od starosty jedné z oslovených obcí hodlají rekunstruovat kultůrní dům
  Mám dovoléní od starosty zistít více informací a podílet se tak na tomto projektu mám tedy dotaz. Mají tam 1000m2 což je hezká plocha rovná tak na kolik by vyšlo pořízení 1000m2 fotovoltajické folie?
  Kolik energie je možno vyrobit na 1m2 také jaké jsou nejvedší a nejmenší rozměry folii ???
  Předem děkuji za odpověď.
  S pozdravem a přáním pěkného dne Fulneček Tomáš

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, je možné použít fatrafol na vodotěsnou izolaci koupelny pod dlažbu na dřevěném stropě ? Skladba desky ( osb nebo cedris – fatrafol – lepidlo – dlažba ?
  Děkuji
  Pravda

  Zobrazit odpověď
  5. 12. 2022Ostatní

  Dobry den, firma mi bude montovat FV na plochu strechu, krytina fatrafol, geotextilia a strk. Moze mi tato forma polozit zatazove betonove panely (konstrukcia sa nekotvi) priamo na tento strk – chceli by to takto aby nemuseli vyrovnavat spad podlozkami? Resp. aky postup odporucate. Izolacia pod foliou je dostatocne pevna. Dakujem velmi pekne.

  Zobrazit odpověď
  10. 10. 2022Ostatní

  Dobrý den, mám naměřené vysoké radonové riziko 7O,5 kBq/m3 a střední propustnost. Můžete mi poradit pro klienta fólii. Děkuji Marcela Machková Novotná 603 350 338

  Zobrazit odpověď
  9. 9. 2022Ostatní

  Dobrý den. Realizační firma nám na stavbě v rámci izolací podlah použila vaši folii Fatrafol 803S. Na betonové desce máme separační vrstvu, následně PVC folii 803S a poté položenou vrstvu tepelné izolace z polystyrenu. V předpisu jsem se dočetl, že je nutno tomuto přímému kontaktu mezi PVC folií a polystyrenem zabránit. Je toto pravidlo „bezpodmínečně nutné“ z důvodu neslučitelnosti těchto materiálů nebo z důvodu mechanického namáhání fólie?
  Děkuji Hradečný (603 529 177)

  Zobrazit odpověď

  Články

  Nové certifikáty EPD

  Nové certifikáty EPD

  Celý článek
  Logistické centrum v Järfälla, Švédsko

  Logistické centrum v Järfälla, Švédsko

  Celý článek
  Renovace střechy na O2 aréně

  Renovace střechy na O2 aréně

  Celý článek