Zavřít
  Poradna Fatra
  12. 2. 2021Ostatní

  Dobrý den,
  bazénová folie fatra tl. 1.5 mm modrá
  mám delší dobu z této folie bazén. Po používání chlorové vody je nyní téměř bílá. Dá se nějakým způsobem ošetřit její vzhled, aby byla opět modrá.

  Zobrazit odpověď
  25. 1. 2021Ostatní

  Dobrý den. izolace se zpravidla ochraňuje z každe strany textili. Mohu nad terénem u pripojovaci spary u okna nebo dveří tuto textilii vynechat a opřit se přimo folii na hlinikovy profil? nebude dotykem snížena nejaka chemická odolnost?

  Zobrazit odpověď
  22. 1. 2021Ostatní

  Koupil jsem starší folii fatrafol 810/V. Nevím která strana má být lícová – nahoře s UW ochranou. Je to ta světlejší s vytištěnými nápisy ?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den chtěl bych se zeptat.Před 5ti lety jsme izolování septik izolaci fatrafol a ukončena je na vrchním okraji septiku přišroubováním ke vrchní ploše stěny septiku a jsou na ni položeného pod desky .Teda čtu ze by se to melo ukoncovat poplastovanym páskem. JE to na opravu nebo to tak může zůstat. Děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Dobry den, garazovu strechu mame źaizolovanu, je tam polystyren EPS 100 20cm a na nom je folia Fatrafol 810/V 1,8mm. Chceli by sme na tejto streche urobit terasu (cca 40m2) momentalne je tam na folii geotextilia a strkovy nasyp. A preto by som sa rad opytal ako mozem zatazit tuto foliu. Viem ze polystyren ma zataz 2000kg/m2. Podlaha by mala byt z terasovych dosiek len neviem ako ich mozem ulozit ci mozu ist na terciky alebo hranoly po celej dlzke rovno na geotextiliu. Dakujem velmi pekne za pomoc Šimko

  Zobrazit odpověď
  7. 12. 2020Ostatní

  zdravím, jaká je životnost folie 1.5 mm , kterou se izoluje vyschlá studna přebudovaná na zásobník na deštovku? děkuji

  Zobrazit odpověď
  4. 12. 2020Ostatní

  Dobrý den,
  na stránkách společnosti Uni-Solar je Vaše společnost vedena jako partner. Proto bych se Vás chtěl touto cestou dotázat, zda je u Vás možné zakoupit produkty této společnosti.
  Například produkty série PowerBond (ePVL 144).

  S pozdravem,
  Marek Jičínský

  Zobrazit odpověď
  30. 11. 2020Ostatní

  Dobrý den
  Rad bych se zeptal zda bych mohl vašim lepidlem lepit poeloxovanou kolej (zastřešení bazénu ) k folii.
  Bude to držet?
  Děkuji za odpověď
  S pozdravem Petr Kučera

  Zobrazit odpověď
  21. 10. 2020Ostatní

  Dobrý den,
  prošel jsem k tématu dostupné podklady a měl bych 2 dotazy:
  – u profesionálně izolovaných jímek jsou vidět přetmelené spoje (viz. http://www.izolace-hydro.cz/reference/category/5-hydroizolace-jimek-a-septiku). Je toto nutné ? A jaký je vhodný tmel pro Fatrafol 803.
  Zdá se, že u těchto řešení je fólie uchycena jen horní obvodovou lištou, nedochází pak ale k oddělení fólie ve spodní části (např. při čerpání, kdy vzniká podtlak) ? Děkuji za Váš názor: J. Staško

  Zobrazit odpověď
  2. 9. 2020Ostatní

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné koupit folii Fatrafol 825 v menším množství. Potřebuji cca 15 m2 na vyložení nádrže na půdě. Pokud by to bylo možné, prosím o sdělení ceny za toto množství. Děkuji za odpověď. Dana Součková

  Zobrazit odpověď

  Články