Poradna Fatra
17. 8. 2018Ostatní

Dobry den,
nas stavebnik nam udelal obvodove zdivo a pricky a zmizel z povrchu zemskeho. V projektu mame dve vrsty IPY, nicmene on je nahradil Fatrafolem a my ted nevime jak dal. Nemuzu se nikde dohledat jak postupovat, zdali se betonova podlaha penetruje a co muzeme dat na vrstvu Fatrafolu. Dle projektu bychom meli dat penetraci, dve vrstvy IPY a polystyren 15cm, systemovka na podlahovku, podlahovka, beton. Je mozne tedy na polozeny Fatrafol – ktery je momentalne jen pod prickami a obvodovym zdivem – dotahnout jej po cele podlaze (cca 100m2) a na nej nasledne rovnou polozit polystyren?
Moc dekuji za odpoved,
hezky den,
Klara Street

Zobrazit odpověď
17. 7. 2018Ostatní

Dobrý den,
jaký typ vašeho výrobku (hydroizolace) byste mi doporučili mezi spádový a krycí beton mostovky silničního mostu.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Ježek

Zobrazit odpověď

Dobrý den. Potřebuji vyložit plastem starý betonový septik. Přístup pouze poklopem, vrchní záklop je 30 cm litý beton bez možnosti odbourání. Nejde o obranu proti spodní vodě ale zabránit průsakům do sklepa přes společný základ domu. Děkuji Grochol, F-M.

Zobrazit odpověď
10. 7. 2018Ostatní

Dobrý den,
do sklepních prostor mi ze strany od chodníku zatéká zřejmě přes poškozenou izolaci a vlhne stěna. Jako jedno z řešení mi bylo doporučeno odstranit zámkovou dlažbu, dát pod ní izolaci, vyspádovat směrem od domu a chodník znovu zadláždit. Nikde jsem o takovém řešení ale nic nenašel. Existuje nějaká fólie, kterou by bylo možné takto použít? Předpokládám, že bych pod a nad fólii použil nějaký jemný štěrk na který bych pak znovu dláždil.
Děkuji předem za informaci
S pozdravem
Vladimír Petrů

Zobrazit odpověď
4. 7. 2018Ostatní

Dobrý den.
rád bych si vyrobil vzdušnici do raftu, která se vkládá do pevné tkaniny a bude nafukována přes tlakový ventil. Předpokládám, že by měla být fólie z PVC. Jen nevím tloušťku fólie. Myslíte, že by stačila 0,3mm nebo by měla být silnější? a měla by mít ještě nějaké další parametry? A také nevím jaký je rozdíl mezi BEZFTALÁTOVÁ a ftalátová? A další dotaz, jestli ke svařování stačí horkovzdušná pistole s nástavcem a válečkem, kterým se fólie tlačí k sobě.? nebo jestli bych to měl raději lepit? Případně nějaká další rada ? 🙂 Díky za odpověď. Šmarda Jan

Zobrazit odpověď
24. 5. 2018Ostatní

Dobrý den, vyrábíte nějakou pevnou fólii, která má i atest pro styk s potravinami? Jedná se nám o zakrytí betonové podlahy v celé ploše na našich sladových půdách. Fólie by přišla do styku se sypaným sladem.
Děkuji za odpověď
Martin Kasal – tel. 725 805 457

Zobrazit odpověď
21. 5. 2018Ostatní

Dobrý den,hledám bazenovou folii
prosím nabídněte možnosti .
Děkuji a jsem s pozdravem Šimek

Zobrazit odpověď
16. 5. 2018Ostatní

Dobrý den,
chtěl bych provést izolaci staré již nepouživané jímky (sloužila jako žumpa) za účelem jejího využití jako zásobárny dešťové vody. Mohu použít folii fatrafol? Pokud ano, jakým způsobem mám provést její ukotvení na stěnu jímky? Jedná se o kruhovou jímku s průměrem 1,2m a hloubkou 15m. Děkuji za odpověď a zdravím Vás,
Pavel Klimeš

Zobrazit odpověď
15. 5. 2018Ostatní

LZE POUŽÍT NĚKTEROU FÓLII NA IZOLACI JÍMKY NA SPLAŠKOVÉ VODY (WC, UMYVADLO)
ING. V. HOŘÁK

Zobrazit odpověď
9. 4. 2018Ostatní

Dobrý den,
Chci se zeptat jestli máte v nabídce tzv. těžkou bazénovou fólii?

Zobrazit odpověď

Články