Zavřít
  Poradna Fatra
  6. 6. 2019Jezírka

  Dobrý den, prosím o radu při výstavbě koupacích jezírek. Mohu použít pouze jezirkové fólie Fatrafol 805 nebo existuje ještě lepší alternativa těchto fólií, myslím tím jiné vyšší řady např. řada 808, 810, s vnitřní mřížkou či bez mřížky.
  Děkuji L. Černý

  Zobrazit odpověď
  3. 6. 2019Jezírka

  Dobry den.
  Dum jsem izoloval Vasi folii. Nyni resim bazen. Vyrobcu levnych i drahych je strasne moc. Presto bych rad folii od Vas. Nabizite nejake folie pro bazény? Nebo jaký je rozdil mezi jezirkovou a bazenovou?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den
  Chtěla bych fólii na bazen rozměr 7m na 3m,hloubka 1,2m
  S montáži komplet
  Dekuji za nabídku

  Zobrazit odpověď
  13. 5. 2019Jezírka

  Dobrý den, rádi bychom si vybudovali místo klasického bazénu kamenný bazén pro koupání. Lze k tomuto účelu použít vaši fólii?. Skladba by byla- podkladní textilie, fólie, opět podkladní textilie ( proti poškození fólie kamenem), obkladový kámen. Předpokládá se průběžná chemická úprava vody ( chlor, peroxid). Někde doporučují pro koupání raději kaučukovou fólii?! Děkuji předem za odpověď.
  Špačková

  Zobrazit odpověď
  23. 4. 2019Jezírka

  Dobrý den.
  Při opravě jezírka mi praskla folie Fatrafol Asi 10 let stará. Nevím, jestli ještě bude dobré takovouto folii svařovat nebo použít nějaké lepidlo.
  Děkuji za vaše doporučení.

  Vít jagoš

  Zobrazit odpověď
  2. 4. 2019Jezírka

  Dobrý den, mám několik dotazů:
  1) Je vhodná fólie Aquaplast 805 na izolaci koupacího jezírka (ne pro okrasu nebo pěstování ryb)?
  2) Je v této fólii použito změkčovadlo s ftaláty nebo bez ftalátů?
  3) Lze tuto vodu z jezírka, kde je použita fólie Aquaplast 805 bez zdravotních rizik použít na zalévání zeleninové zahrádky?
  Předem děkuji za odpovědi Milan

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  lze betonové desky přilepit k jezírkové fólii PUR pěnou?
  Děkuji J Novák

  Zobrazit odpověď
  29. 1. 2019Jezírka

  Dobrý den,
  je možné svařování hydroizolační folie Fatrafol za zhoršených klimatických podmínek. Tedy v teplotach okolo 0 – + 5 °C při dodržení obecných pravidel. Jste schopni vydat technický list který toto povoluje.

  Děkuji.

  Zobrazit odpověď
  19. 11. 2018Jezírka

  Dobrý den, dne 1.11. jsem umístil dotaz ohledně koupacího jezírka. Nejen, že jsem neobdržel odpověď, ale můj dotaz byl zřejmě smazán. Proto bych se chtěl ještě jednou zeptat, zda fólie 805V určená pro jezírka je vhodná i pro koupací jezírka. Předem děkuji za odpověď. Milan

  Zobrazit odpověď
  1. 11. 2018Jezírka

  když koupim dvě malé jezírkové folie,jdou spojit?

  Zobrazit odpověď

  Články