Zavřít
  Poradna Fatra
  24. 2. 2021Zelené střechy

  Dobrý den,
  mohu použít doplněk VLNOVEC druh 11, pr.160 na fólii fatrafol 818/V-UV ?
  Děkuji
  J. Král

  Zobrazit odpověď
  29. 9. 2020Zelené střechy

  dobrý den, jakou střešní hydroizolaci byste doporučili na zahradní altán, sklon střechy je 22,5°, plánuji na to pak drenážní vrstvu (2CM vysoký nop), separační geotextilii a rozchodníkový koberec. děkuji, Studnička

  Zobrazit odpověď
  15. 9. 2020Zelené střechy

  Dobrý den, přemýšlíme o zelené střeše místo klasické tašky pro RD v Liberci(sklon venkovského typu 39st), je možné získat více informaci, ceny, dotace, realizace,?
  Děkuji
  Ondřej Čeřovský
  773635673

  Zobrazit odpověď
  18. 8. 2020Zelené střechy

  Dobrý den, mám šachtu pro sběr dešťové vody ze skruží posazené na betonové desce. Skruže jsou usazeny v jílovité půdě a pohnuly se mi. Netěsní a neudrží vodu. Zkoušel jsem už studnarskou pěnu, ale nepomohlo. Šachta je na 3 kubiky vody. Poradíte mi prosím, jakou fólií zvolit a jak na její instalaci? Děkuji, Petr Hejda

  Zobrazit odpověď
  23. 6. 2020Zelené střechy

  Dobrý den,
  to, že se PVC folie nesnaší s Ipou nebo polystyrenem, je znama věc. Otazka jak geotextilie vložená mezi polystiren a PVC je dostačující z dlouhodobého hlediska. V jedné studii co jsem četla není ani ideální polypropylen (což jsou vlastě i některé geotextilie).
  Bylo by možné dát na polystyrenovou izolaci parozabranu s AL folii směrem nahoru a na to přimo na to položit PVC folii 818/V-UV ?
  Vydíte v tom nějaký technický či materiálový problém?
  Jaký je rozdíl/zkušenosti geotextiliemi polypropylenovými a polyesterovými v kombinaci s PVC folii? (Konkrétně v souvrství zelených střech.
  Předem moc děkuji za informaci.
  Glezgo

  Zobrazit odpověď
  26. 3. 2020Zelené střechy

  Dobrý deň,
  máte pobočku aj na Slovensku, ideálne na východnom Slovensku? Zaujímala by ma cena ľahkej extenzívnej strechy, hydroizoláciu fatrafol už na streche mám. Maximálna nosnosť zelenej strechy v mokrom stave môže byť 65 kg/m2. Potrebujem 75m2. Ďakujem!

  Zobrazit odpověď
  18. 12. 2019Zelené střechy

  Dobrý den,

  potřeboval bych poradit k BP. Dá se vaše fólie FATRAFOL 818/V (818/V-UV) spojovat s nerezovým plechem ?

  Konkrétní situace : kombinace pochůzí a vegetační intenzivní střechy. Vegetace (strom je umístěn do nerezové vany a tu bych právě potřeboval napojit na HI folii.
  Předem Vám moc děkuji za odpověď.

  S pozdravem,
  Teodor Sadocha

  Zobrazit odpověď
  8. 11. 2019Zelené střechy

  Dobrý den,
  právě realizuji zelenou střechu a řeším PVC folii a oplechovaní střechy, je možné u Vás objednat folii i oplechovaní (oplechování v černé barvě), a jaká folie je vhodná pro sklo 15° pod zelenou střechu (plocha 170m2). Jak dlouho trvá dodání oplechovaní a folie? oplechování: okapnice 36bm a závětrná lišta 20bm. Děkuji Jan F

  Zobrazit odpověď
  1. 11. 2019Zelené střechy

  Dobrý den,
  můžete mi prosím doporučit skladbu ozeleněné extenzivní střechy (vegetační vrstva 10=15cm) nad nezateplenou garáží, jež je částečně zapuštěna pod zem. Strop garáže má nulový spád.
  Lze si někde v plzeňském kraji zapůjčit svařovací pomůcky pro svépomocné provedení?
  Děkuji za odpověď
  Gia

  Zobrazit odpověď
  31. 10. 2019Zelené střechy

  Prosím o radu aký typ strechy mám použiť. Plánovaná je kotvena ale rad by som použil aj zelenú. Dakujem

  Zobrazit odpověď

  Články