Zavřít
  Poradna Fatra

  Dobrý den,
  prosím dotaz , která firma by udělala střechu z folie Fatrafol na Znojemsku děkuji VP

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den , mohli by jste mi napsat jaká je očekávaná životnost izolační fólie pod zelenou střechou Fatrafol 818 V/UV . Jaké je srovnání s fóliemi na bázi FPO např. Sarnafil spol. SIKA.
  Děkuji
  J.Klika

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  potřeboval bych poradit ohledně střechy, Mám na střeše šindel asi 20let a po 20letech začalo zatékat do střechy a nemohu najít kde. Místo znovu přebití nové šindele jsem uvažoval , že bych tam dal střešní folii fatrafol . Potřeboval bych poradit, jaká by byla vhodná nebo , jestli máte lepší variantu . Střecha je i s vedlejší garáží cca 170m2. Na kolik by to asi vyšlo cenově a kontakt kdo by to udělal okres Znojmo. Děkuji předem a přeji hezký den. N.L

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, je možné aplikovat na střechu s fólií nástřik PUR izolace pro zajištění dodatečné tepelné izolace? Hmotnost izolace by byla 5kg/m2. Je potřeba dělat adhezní můstek? Dekuji

  Zobrazit odpověď
  28. 5. 2020Izolace střechy

  Dobrý den
  Dovolte, abych Vás touto cestou požádal o konzultaci/radu.
  Jaké mám použít šrouby/kotvy (typ, délka, ks/m) při kotvení PVC folie do OSB desky tl. 22mm ?

  Skladba střešního pláště pergoly:
  – trámky, rozteč trámů 1,1m
  – OSB desek tl. 22mm
  – je potřeba OSB desky penetrovat?
  – separační folie 200g/m2
  – PVC folie, Fatrafol 810 tl.1,5mm
  Děkuji Janů

  Zobrazit odpověď
  27. 5. 2020Izolace střechy

  Dobrý den , prosím o doporučení Firmy Jihomoravská kraj (Blansko) na opravu stávající folie na střeše ? (realizace v r, 2008, ), jedná se o utržení asi 8 kotev kterými je zafixována folie a odlupování folie od parapetních plechů.
  Děkuji Karel Vejchodský

  Zobrazit odpověď
  26. 5. 2020Izolace střechy

  Dobrý den, můžete mi doporučit hydroizolaci pro dvouplášťovou střechu s krytinou z trapézového plechu?
  Konstrukce střechy bude krov, tepelná izolace v krovu, záklop, hydroizolace, laťování, krytina, sklon střechy do 5°.
  Můžete mi z Vašeho sortimentu doporučit hydroizolační fólii, která bude vhodná pro použití při mírném sklonu střechy a zároveň zajistí dostatečné odvětrání tepelné izolace?
  Děkuji za Vaši reakci a čas. Rácz

  Zobrazit odpověď

  Dobry den, idem realizovat plochu trechu cca 180m2. Navrhnuta skladba strechy. Zelezobetonovy monolit, parozabrana, izolacia 40-60cm (spadovana), fatrafol a strk. Mam otazku ohladom parazoabrany. V ZB doske su prestupy na rekuperaciu cca 14 x DN110, rozvody rekuperaciu sa musia tahat po hornej strane nakolko v interiery bude priznany bet. strop. Postacuje ako prva vrstva foliova parazobrana alebo odporucate natavenie asfaltovych pasov ako prvej hydroziolacnej vrstvy ? aby nedochadzalo k pripadnemu presakovaniu kondenzu do interieru cez prestupy rekuperacie pripadne el. kablov.
  Dakujem

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  potřeboval bych vyměnit střešní krytinu na stání pro vozidla a pergole, dohromady 100m2. se sklonem 5°. Střecha je z prken, na ní je ipa/lepenka na ní asfaltový šindel v pásech.
  Moje představa je sundat vše ze střechy na holá prkna ale nevím, jaká by měla být potom skladba. Je to jen přístřešek na auta a pergola, dávat EPS mi přijde zbytečné. Můžete mi prosím poradit? Děkuji, Jakub Pícha.

  Zobrazit odpověď
  26. 3. 2020Izolace střechy

  Dobrý den, odborná Fy mě provedla izolaci střechy ve skladbě. 5cm EPS 150 geotextilie Fatrol 810, provedeno kotvení. Na prodloužení životnosti doporučili Kačírek. Dotazem je co dát pod Kačírek. S pozdravem J.Š.

  Zobrazit odpověď

  Články