Zavřít
  Poradna Fatra
  25. 3. 2020Izolace střech

  Dobrý den hledám firmu v okolí Veselí nad Moravou na realizaci ploché střechy.
  Děkuji za odpověď

  Zobrazit odpověď
  18. 12. 2019Izolace střech

  Dobrý den, na výrobní hale byla provedena izolace z materiálu fatrafol 810. Bohužel vlivem nedopatření na střeše musí být proveden zásah a část střechy rozebrána. Chtel bych se zeptat jaké jsou nejnižší podmínky pro svařování fólií 810 v nízkých teplotách v těchto měsících. Nebrání li tomu nějaký Váš technologický předpis.

  Děkuji

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda vyrábíte i detailovou folii (bez nosné vložky ) v RAL +- 7016 ? Na přepáskování oplechování je prý ideální, jelikož oplechování neustále „pracuje“ .
  Předem díky za jakékoliv info. Děkuji

  Zobrazit odpověď
  8. 11. 2019Izolace střech

  Dobrý den,
  Na budově máme PVC krytinu,asi Fatrafol, která je zdegenerovaná.Jsou zde praskliny, dírky jak od špendlíku a je viditelná výztuha. Existuje nějaká forma celoplošného nátěru, co by renovace? Děkuji za odpověď. Štugel

  Zobrazit odpověď
  4. 11. 2019Izolace střech

  Dobrý den, je nutné použít u plechové steřchy folii proti prorůstání kořenů při použití kazetové/kobercové extenzivní zelené střechy? Nebo samotná plechová střecha je dostatečně odolná. Jedná se o klasickou střechu z falcovaného plechu. Předem děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď
  1. 11. 2019Izolace střech

  Dobrý den,
  máme na bytovém domě k provedení stavby požadavek na zelenou střechu. Tu ve stávajících podmínkách na trhu s třídou t3 nelze dohledat. Hodláme tedy ponechat pouze hydroizolaci splnující t3 a později až bude na trhu i zelená střechas t3, tak se položí . Máte prosím k dispozici hydroizolaci, která splní jak broof t3, tak v budoucnu odolnost proti prorůstání kořínků a navíc lze hydroizolaci mechanicky kotvit? Nebo izolaci, která má t3 a lze ji mechanicky kotvit.
  Děkuji Petr Svechota

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.

  Chtěl bych vás požádat o radu ohledně výběru izolace, případně i skladby střechy.
  Jedná se o objekt suterénu rozestavěného RD, kde jsem provedl změnu stavby před dokončením a bude to obyčejný sklep, který bych chtěl z vrchu zaizolovat a přesypat vrstvou zeminy o tloušťce max 40 cm (zemljanka).
  Izolace bude ležet na betonových panelech stropu.

  Přílohou posílám výkresy na kterých je ale zakreslena chybně střecha.
  Místo ní bude nad úrovní stropu pouze zmíněná izolace a zemina z vrchu i okolo.

  Jelikož je to starý sklep, tak prosím o variantu i s ohledem na náklady.

  Diky moc

  Petr

  Zobrazit odpověď
  31. 10. 2019Izolace střech

  Dobrý den, potřeboval bych poradit se skladbou střešní krytiny v krčku.
  -Nově navržená střešní krytina foliová
  -Separační vrstva geotextilie g 300g/m3
  -Bednění OSB desky na pero a drážku tl. 28mm
  -Vaznice tenkostěnného profilu 302-Z-20 mezi ocelové nosné rámy
  -Podhledový panel z PWD panelu tl. 80mm

  Tohle je skladba od bývalého kolegy, chtěl bych Vás poprosit jestli by jste mi doporučil krytinu z Fatrafolu. Děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, na střeše náš dodavatel použil střešní folii EVALON a oplechování z FATRANYL . Bohužel spoje folie a plechu po čase nedrží. Chci se zeptat zda lze tyto spoje něčím slepit. Koukal jsem např. na FATRAFIX

  Zobrazit odpověď

  Dobry den,
  Chtel bych vas pozadat o konzultaci, mam naprojektovany dum s plochou strechou a povlakovou izolaci, mam v planu na strechu nasypat i vrstvu praneho kameniva (kacirku) a muj dotaz zni, jaka je nevhodnejsi folie pro toto reseni, jestli lze pouzit folii pro kotveni a jeste ji prisypat, nebo musim pouzit folii bez kotveni, ktera je odolna i proti prorustani korinku? Rikam si, ze by tomu prorustani korinku od pripadnych naletu mela zabranit geotextilie pod kamenivem.
  Dekuji za odpoved
  S pozdravem
  Ondrej Sevcik 737255548

  Zobrazit odpověď

  Články