Zavřít
  Poradna Fatra
  26. 3. 2020Balkony a terasy

  Dobrý den , píšete zde že pokládka Fatrafolu 814 je velmi náročná a vyžaduje kvalitní a odbornou pokládku. Můžete mi prosím poslat kontakty na firmu , která má zkušené izolatéry ?? Bydlím na Břeclavsku ( Jižní Morava ) Děkuji za pomoc Gajdová

  Zobrazit odpověď

  Dobrý Den, chci se touto cestou za m² fólie Fatrafol 810\ V T3. Děkuji moc. Spozdravem Šimek

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, řeším napojení terasy na dům. Lze prosím poplastovaný plech kotvit pouze do podlahy terasy z osb desek a ke zdi, na které je 8 cm xps, pouze přiložit? Případně je vhodné xps přetáhnout perlinkou lepidlem a s pomocí lišty přetáhnout přes poplastovaný plech? Nebo je nutné kotvit plech i do zdi, Pokud ano, přitáhnout přes xps, nebo vložit např. lať? Děkuji za odpověď. HD.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, na balkonu máme položenou fólii Fatrafol. Co navrhujete na její překrytí aby mohl být balkon pochozí, případně se tam dalo vytvořit letní posezení.
  Děkuji
  Michal Výskala

  Zobrazit odpověď
  25. 3. 2020Balkony a terasy

  Dobrý den.
  mám balkon 7x3m holý beton.
  Jakou pochozí krytinu (tloušťku atd.) byste mi doporučil. mám beton před položením krytiny nějak ošetřit nátěrem? Děkuji Chmela

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, na chalupě bych rád položil fatrafol 814 na vstupní terasu částečně zastřešenou, kde podklad je cetris (dřevostavba). Jedná se o velikost 1x2m a rád bych věděl, zda je nutné pod folii něco dávat, případně zda by lepší než cetris byly OSB desky. Dále pak, jak nejlépe připevnit folii k podkladu, zda třeba není možné i její přilepením (například kontaktním lepidlem). Předem děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Mozem na fatrafol izolaciu na terase polozit priamo umely travnik? Je fatrafol odolny pripadnej chemickej reakcii pri styku s inym ropnym produktom?

  Zobrazit odpověď

  Dobry den, chtel bych cenovou nabidku na zhotoveni pochozi folie na terasu, 25 m2, vcetne pokladky. Dekuji

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  můžete mi prosím poskytnout kontakt na firmy proškolené pro aplikaci systému FATRAFOL-S, působící v oblasti Prahy, případně Středočeského kraje. Jde o izolaci balkónu RD pro pokládku dlažby na terče.
  Předem děkuji
  Bohumil Sochna

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, potřeboval bych opravit cca izolaci Fatrafol terasy nad garáží. Fólie je popraskaná a jediné řešení je udělat cca 1×2.5m velkou záplatu. Kde lze takové malé množství fólie + odmašťovadlo apod. objednat? Děkuji Král

  Zobrazit odpověď

  Články