Poradna Fatra
24. 9. 2018Balkony a terasy

Dobrý den.Chci se zeptat jestli je možné položení pochozní folie na terasu ,asi 60m .Jako podklad by byla stávající terasová dlažba .Folii potřebuji ohnouta přidělat z jedné strany k atice ,20 cm, druhou stranu k podrovnávce domu ,asi 20cm.Z jedné strany přidělat k pozinkovanému plechu po kterém stéká voda do rýny.Děkuji Honza.

Zobrazit odpověď
14. 9. 2018Balkony a terasy

Prosím o kontakt na firmu ve Frýdlantu nad Ostravicí pro pokládku balkonu Fatrafolem 814. Popř. kde ho koupím ?Děkuji. Šimon 602 775559

Zobrazit odpověď
11. 9. 2018Balkony a terasy

Jsem z Čáslavi. Můžete mi doporučit nějakou firmu nebo živnostníka z dosažitelného okolí, kdo by byl schopen mi provést izolaci terasy o rozměru 6,5 x 3,8 m. už rok někoho hledám, ale zatím jsem nebyla úspěšná.
Děkuji předem za info.

Zobrazit odpověď
29. 8. 2018Balkony a terasy

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat máme terasu, pod kterou jsou obytné místnosti a rádi bychom ji rekonstruovali. Našla jsem si pochozí folii Fatrafol a chtěla jsem se zeptat, zda jsme schopni jako laici si ji položit sami a zda pod tuto folii můžeme dát polystyren?
Předem děkuji za odpověď Formánková

Zobrazit odpověď
21. 8. 2018Balkony a terasy

Dobry den, mal by som dotaz ohladom kotvenia klampiarskych prvkov. Jedna sa o realizaciu pochodznej terasy, skladba je zelezobetonova konstrukcia, modifikovane asfaltove pasy, prilepeny eps 14cm, prilepeny xps 5cm, separacna geotextilia, fatrafol urceny na zatazenie. Atika z 2 stran, tretia strana otvorena, posledna je mur domu zatepleny s 18 cm fasadneho eps.

Moja otazka znie, ako kotvit rohove poplastovane plechy do zelezobetonovej platne? Mate v sortimente take dlhe kotvy? A ako riesit detail ukoncenia folie na stene? Opat je potrebne pouzit dlhe kotvy. Alebo je mozne to ukoncit vytiahnutim na stenu cez sokel z eps a nasledne pokracovat v zatepleni? Videl som uz aj takuto realizaciu, no nenasiel som ju v konstrukcnych detailoch. Dakujem pekne.

Zobrazit odpověď
20. 8. 2018Balkony a terasy

Dobrý den,
rád bych se zeptal na přípravu podkladu pod hydroizolaci. V současné době mám na terase beton opatřeny tekutou izolací, která po letech začíná propouštět. Je nutné tuto původní izolací odstranit nebo ji mohu ponechat.

Děkuji Vacek

Zobrazit odpověď
17. 8. 2018Balkony a terasy

Dobrý den,
mám zastřešenou terasu 6,40m x 3,40m skladba od spodu, ( palubky, alu folie, vata14cm, osb18, parozábrana, plechová střešní krytina.) Plech musím odstranit střecha má malý spád 2% a dělá to problém zatéká , stojí tam voda, moc se přehřívá atd. místo toho chci přidat tepelnou izolaci polystyren XPS 10cm a nato
folii Fatrafol včetně oplechování. Jak mám připevnit toto oplechování potažmo folii a je nutné položit pod ni separační folii?
Děkuji za odpověď.
P.Bdinka

Zobrazit odpověď

dobrý den, hledám zda některý z vašich výrobků lze použít – pochůzný,lepení na balkon na stávající dlažbu -/ mrazuvzdorná kamenina Taurus 30×30 cm / lepení lepidlem, bez kotvení,,máte něco,,děkuji za odpověď Petrilák Vyškov,,

Zobrazit odpověď

Prosim o kontakt na firmu,ktera poklada fatrafol na balkon. Prerov a okoli.

Zobrazit odpověď
26. 7. 2018Balkony a terasy

Dobrý den,
Fatrafol 814 pochozí na terasu je pouze v šířce 1 m ? Jaké množství je v roli a lze objednat i množství větší než v 1 roli a méně než ve 2 rolích ?
Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď

Články