Zavřít
  Poradna Fatra
  15. 9. 2022Balkony a terasy

  Dobrý den, Vaše řešení se mi líbí. Potřebuji opravit balkón cca 10 m2. Máte i typ na odbornou montážní firmu ?
  Děkuji
  Ivo Daněk

  Zobrazit odpověď

  Je možné u vás zakoupit otevřenou tvarovku na utěsnění proti zatékání kolem ukotvení kulaté armatury o průměru 2 cm? Nebo existuji nějaká navlékací manžeta?
  děkuji za odpověď, s pozdravem T. Pecher

  Zobrazit odpověď
  14. 9. 2022Balkony a terasy

  Dobrý den,
  obracím se na Vás s prosbou, jakou firmu, se kterou máte dobrou spolupráci, byste mi doporučili na pokrytí terasy folie fatrafol.
  Bydlím v Brně v rodinném domku, zemřel mi manžel a já nemám příliš velké zkušenosti se stavebními firmami.
  Děkuji JUDr.Eva Vyplašilová

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chtěla bych poptat fatrafol na balkon s betonovým podkladem i s pokládkou. Je to zhruba 22 m2. Nebo jestli mi doporučíte nějakou firmu se kterou spolupracujete . Děkuji Křapová Vlčnov

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.
  Mám již delší dobu problém s izolací teras, na které je v současné době pogumovaná lepenka, která na mnoha místech praská a zatéká do místnosti pod terasou. Pod touto pogumovanou lepenkou je ještě nakolik vrtev klasické lepenky(ipy) a pod těmito by měl být betonový potěr. Zvažuji terasu izolovat a to tak, že bych odstranil veškerou lepenku a chtěl bych dát tepelnou izolaci a navrch vaší fólii. Zajímá mne jakou skladbu bych měl dát tepelné izolace v kombinaci s fólií, kde b ych mohl fólii pořídit, popřípadě zda není v mém okolí nějaká firma, která provádí montáž vašich fólií. Předpokládám, že typ fólie je 814.
  Děkuji Kalousek, Žatec.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,

  chtěl bych se zeptat na ceny Fatrafolu 814 (RAL7016) + ceny poplastovaných plechů, tmelů atd…
  Celkově ceník by nebyl ke stažení?

  Moc děkuji.

  S pozdravem a přáním hezkého dne,
  Michal Martínek

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, mohu Vás poprosit o doporučení proškolené firmy, která je schopná opravit terasu rodinného domu tzv. na klíč (od vybourání dlažby, oprava a vyspádování betonu až po položení fólie fatrafol). Dům se nachází cca 2km od Votic na Benešovsku. Jedná se celkem o dvě terasy o rozměru cca 24m2 a 7m2. Předem děkuji za doporučení. S pozdravem Marek

  Zobrazit odpověď
  28. 7. 2022Balkony a terasy

  Dobrý den, mám terasu 24m2 a část terasy je zastřešená. Na místě kde není střecha se mi drolí beton a protíká voda. Terasa je v patře a pod ní je rozlehlá předsíň. Co by jste mi doporučil abych nemusel co 2 roky řešit opravy?

  Zobrazit odpověď
  27. 7. 2022Balkony a terasy

  Dobrý den!
  Po době další něco přes 20 let, nám začalo zatékat střešní terasou. Na terase je původní mazanina, na ní hydroizolační fólie (možná asfaltová) a na ní podkladový beton, na kterém je keramická dlažba. Některé spáry v dlažbě jsou zvětralé a některé dlaždice jsou uvolněné. Napadlo mě, že než to celé rozbíjet a budovat novou konstrukci, zkusit použít Fatrafol a bez zásadního zvýšení světlé výšky, aby se nemuseli podřezávat dveře na terasu, celou terasu zaizolovat tak, aby v místnosti pod ní nezatékalo. Rád bych znal váš názor na takové využití Fatrafolu. Rozměry terasy jsou přibližně 4 x 10 m. Mohu vám zatelefonovat?
  Předem děkuji za odpověď.
  S úctou
  Petr Skokan

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  myslíte, že by bylo možné použít materiál FATRAFOL 814 na terasu, k pokládce na dřevěné fošny, sušené, o tlouštce 50mm? Byla by případně nutná nějaká vrstva ještě pod (například geotextilie), nebo na ten Fatrafol (nějaká pochozí vrstva)?

  Děkuji!

  Zobrazit odpověď

  Články