Zavřít
  Poradna Fatra
  6. 10. 2020Balkony a terasy

  Potřebuji zaizolovat dva balkony před zateplením objektu o ploše cca 11 m . Podklad je teracová dlažba. Mám přadstavu o použití Fatrofolu 814 + kašírovaný plech. Prosím o doporučení vašeho smluvního technika nebo firmy, která dy byla ochotná tuto práci provést. Místo provedení práce je Mikulov/Mor. Děkuji. Holec Jiří 731484579

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  mám terasu o rozměrech 4×9 m s povrchem čedičová dlažba a špatnou izolací pod dlažbou, je možné položit na tuto terasu vaší folii FATRAFOL 814.
  Děkuji za odpověd
  Zekucia

  Zobrazit odpověď
  29. 9. 2020Balkony a terasy

  Dobrý den, prosím o kontakt na řemeslníky na pokládku fatrafolu na balkon 6,5krát 2,6m,
  okolí frýdek Místek,Ostrava, děkuji Bílíková.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  budu pokládat Fatrafol 810 / V na OSB desku 22mm. Jaké vruty a podložky použít při mechanickém kotvení? Jedná se o pultovou střechu sklon 5st. nad zahradním altánem. Děkuji M. Štýbnar T: 608101270

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je momentálně dostupná pochozí fólie na balkon? doslechl jsem se že se nyní nevyrábí. děkuji Lev

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, mám dotaz ohledně možnosti rekonstrukce terasy, na které je dlažba, ovšem dochází zřejmě k zatékání. Zda je možné položit izolaci fatrafol na tuto dlažbu? Dále, jestli je fatrafol pochozí a jaká je jeho trvanlivost?

  Zobrazit odpověď

  mám balkon cca 23 m2, chci jej opravit tak že na podkl. beton po penetrci použiji Tekutou lepenku Den Braven.Izolaci bych chtěl vylepšit hydroofolii, na kterou dám terče a dlažbu 60x60x2 cm.Jaká folie je nejvhodnější?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.
  Můžete mi doporučit jaké použít lepidlo na pokládku dlažby na folii.Zda taková možnost je?Jedná se o terasu s balkonem.Děkuji.
  S pozdravem
  Zdeněk Lehký

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den. Jsem z Hradce Králové. Mám terasu krytou keramickou dlažbou a ve zdi přímo pod okapem se mi objevuje vlhkost. Prosím poraďte jak přímo na dlažbu použít hydroizolaci fatrafol a jakou pochůznou konečnou povrchovou úpravu opět nějakou folií fatrafol. Případně kdo v našem regionu Hradec Králové takovéto práce provádí. Děkuji.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  prosím o informaci, čím se dá spolehlivě vyčistit povrch fatrafolu. Máme ho na balkoně, „zažírá“ se do něho špína. (Jar, mýdlo apod)
  Za informaci předem velmi děkuji.
  Vladimír Drga

  Zobrazit odpověď

  Články