Zavřít
  Poradna Fatra

  Dobrý den
  potřebuji opravit asi 3m2 folie Fatrafol na terase. Při grilování nám vznikl požár, který částečně poškodil i izolaci fatrafol.
  Již 2 měsíce sháním firmu anebo odborníka soukromníka, který by mi s opravou pomohl. Vzhledem k tomu, že se zabýváte folií fatrafol, určitě znáte a doporučíte mně někoho, kdo by mi folii opravil.
  Dík za pomoc
  Buček Tomáš
  T. Bati 3118
  76001 Zlín
  tel. 776021520

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chci provést sanaci zdiva folii PE-LD dr.1116, dokážu se pak nějak k té folii napojit normální asfaltovou lepenkou na podlahy? Děkuji?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,
  zatéká nám terasa v patře, která tvoří strop verandy v přízemí. Izolace byla provena vrstvou ipy, na ní leží vyrovnávací betonový klín a na povrchu je dlažba. Našli jsem na inernetu vaše fólie fatrafol 814, ktreé nás zaujaly, protože by nebylo nutno bourat stávající konstukci. Rozměry terasy jsou cca 5,2 x 1,9m. Prosím zašlete nám kontakty na stavební firmy v našem okolí, které by opravu terrasy mohly provést. Jsme z Horky nad Moravou poblíž Olomouce.

  Děkuji

  S pozdravem

  Ladislav Kachtík

  Zobrazit odpověď

  Dobry den, dnes mne pan izolater pokladal na strechu pegoly hnedou folii Fatrafol 803 a na konci prace si vsimnul, ze folii privaril naopak. Lesklou stranou nahoru. Na folii planuji dat geotextilii a kacirek. Je to prosim vas velky problem, kdyz je folie naopak, nebo je to jedno? Dekuji mnohokrat, s pozdravem Petr Vlach

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, provádím rekonstrukci balkonu pomoci překrytí folii fatrafol 818. Stávající stav je slinutá dlažba.
  Mám 2 dotazy :
  1. Čím mám provrtat slinutou dlažbu pro uchycení okapniček.
  2. Jak mám utěsnit plechy u zdi (silikonová točená omítka), aby nezatékalo
  Děkuji za odpověď. L. Bělaška

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, firma mi izolovala terasu světlešedou folií Fatrafol 810. Většina plochy je překryta dlažbou na terčích, a folie není patrná. Existuje nátěrová hmota, kterou by bylo možné přetřít drobné detaily antracitovým odstínem. Děkuji za odpověď O.Šmakal

  Zobrazit odpověď

  rovná podlaha nad dílnou propouští vodu. Mám odstraněnou dlažbu až na beton a co dál? Existuje pochůzná folie nebo na ni znovu položit dlažbu?

  Zobrazit odpověď
  25. 7. 2019Balkony a terasy

  Dobrý den,
  prosím o radu, jestli je vhodná následující skladba s izolací fatrafol pro následující konstrukci
  spirol
  polystyren XPS
  geotextil (500g/m2 může být méně??? )
  fatrafol 810 1,5mm
  beton cca 5cm
  keramická dlažba

  Děkuji
  Kafka Pavel

  Zobrazit odpověď

  Dobry den, mam dotaz kdo by nam na nas balkon byl schopny polozit vasi folii fatrafol? Jedna se o plochu asi 6×2 m. Bydlime na Moravě, Stražisko na Konicku. Dekuji za informaci Župková

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den.Zákazník chce realizovat kamenný koberec na hydroizolační folii,která je svařena na balkonové terase.Chci se zeptat jestli pryskyřice s tvrdidlem nerozleptá folii a jestli je možná realizace přímo na folii.Děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Články