FATRAFOL v Maďarsku opět oceněn Střechou roku

Letošní ročník maďarského veletrhu CONSTRUMA, který se do 6. dubna konal v Budapešti, měl pro firmu Fatra, výrobce hydroizolační fólie FATRAFOL, opět vítězný podtón – stejně jako vloni totiž získala cenu Střecha roku. Maďarské zastoupení naší společnosti, firma FATRA IZOLFA Zrt., společně se svým certifikovaným partnerem, firmou Europass 90 Kft., provedli izolaci skladu ve městě Jászberény pomocí fólie FATRAFOL 810. Právě tato byla realizace oceněna jako Střecha roku 2013 v kategorii Ploché střechy.

Účast značky FATRAFOL na maďarském stavebním veletrhu byla v mnohém přínosná. Kromě srovnání s konkurencí a načerpání nových nápadů, to byl hlavně pozitivní zájem o produkty s touto značkou, který jak věříme, se projeví v další aplikaci nejen na střechách budov.

Na fotografii zleva zástupci společností FATRA IZOLFA Zrt., Europass 90 Kft. a Fatra, a.s. - Štefan Kubovich a Györfi Róbert (Fatra IZOLFA Zrt.), Valyon Tibor a Valyon András (Europass 90 Kft.), Jiří Kubín (Fatra, a.s.).

Ocenění Střecha roku HU 2013. Štefan Kubovich a Györfi Róbert (Fatra IZOLFA Zrt.), Valyon Tibor a Valyon András (Europass 90 Kft.), Jiří Kubín (Fatra, a.s.) .

2014-04-02 15.40.312014-04-02 12.05.27