Fatra na veletrhu v Indii

Ve třetím dubnovém týdnu se Fatra zúčastnila veletrhu Roof India-World. Výstava se konala na Bombajském výstavišti a trvala od 20. do 22. dubna 2017. Na svém stánku o velikosti 3 x 6 m Fatra představila celou řadu PVC izolačních systémů a také vinylových podlahových krytin. Rozloha veletrhu činila 5 000 m2 a zúčastnilo se jí více než  130  společností  z 19 zemí,  především z Indie, Číny,  Itálie,  Německa, Dánska, Belgie a dalších.   Celkový počet návštěvníků veletrhu byl více než 5 000.

Firmy, které vystavovaly na veletrhu, představily své výrobky především v oblasti střešních systémů, architektonických obkladů, konstrukčních systémů, zelených střech, hydroizolace, střešní izolace a techniky, podlahových krytin, chemikálií, lepidel apod.

Návštěvníci našeho stánku pocházeli především z různých oblastí Indie, Nepálu, Srí Lanky a také z některých oblastí Středního východu jako je Irák. Byli to převážně  lidé oblasti aplikací, konzultantů, dodavatelů, architektů a agentů.

Indie je druhou nejrychleji rostoucí ekonomikou světa a má obrovský potenciál v oblasti infrastruktury. A ukazuje mnoho připravovaných projektů pro Pre-Engineered Buildings, modernizaci letišť, projekty nových letišť, Metro Rail, nové hotely, IT parky, retailové obchody, hypermarkety, multiplexy.

Hanish Kapoor