Dotaz:

Dobrý den, budu opravovat malý balkon ( cca 8 m2 ) . V současné době je povrch betonový, relativně slušný, lehce zatéká ) podtéká ) na vnější části balkonu. Problém zatékání vyřeším oplechováním, ale řeším izolaci a povrch balkonu a zaujala mě folie fatrafol.

Chtěl bych Vás poprosit o odkaz na doporučený technologický postup.

Děkuji

Petr Kvoch

Odpověď:

Dobrý den,
fóliový systém Fatrafol nabízí řešení jak pro spodní izolace, tak i pro povlakové. Součástí tohoto systému jsou poplastované plechy, které se instalují po obvodu (okapnice, závětrné lišty,…)
a u možňují bezproblémové ukončení fóliové izolace horkovzdušným natavením. Fólie nepůjde napojit na jiný typ oplechování jako je titanzinek, měď nebo pozinkovaný plech.
V našich skladech na jednotlivých pobočkách nabízíme kompletní sortiment k provedení fóliové  izolace. Dlažba na plastových podložkách je poměrně běžnou aplikací na balkonech nebo terasách a také pro toto dodatečné zakrytí fólie máme v nabídce vhodné doplňky v podobě kačírkových (obvodových ) lišt nebo samotných podložek.
S pozdravem
Ivan Kučera