Dobrý den, mám montovanou dřevostavbu a na ní balkon o rozměrech 5000×1300.Balkon je také dřevěné konstrukce. Prosím o návrh technologie na izolaci proti dešti .s případnou nabídkou na pokládku . Na balkoně je zábradlí ukotvené do zdi a stojící na podlaze balkonu volně. Pokud některý z Vašich výrobků vyhovuje mým požadavkům tak bych chtěl vědět zda se na izolaci může položit dřevěná podlaha.S pozdravem Radek Švec

Dobrý den,
doporučil bych Vám nejběžnější střešní fólii pro mechanické připevnění – Fatrafol 810 tl.1,5mm s podkladní textílií 300g/m2 na podklad z velkoformátových dílců (např.OSB desek) nebo 500g/m2 v případu, že podklad je tvořen jednotlivými prkny (fošínkami). Obvodové oplechování je nutné provést z poplastovaného plechu (okapnice, koutové lišty, ukončení svislého vytažení fólie na stěně). Vzhledem k tomu, že nebude nutné opracovávat sloupky zábradlí, cena za kompletní dodávku s montáží by se mohla pohybovat kolem 500,-Kč/m2.
Dřevěný rošt na fólii není žádný problém, je vhodné podložit roznáčecí dřevěné profily plastovou podložkou.
Kontakt na proškolenou a kvalitní montážní firmu z Vašeho okolí si vyžádejte u nejbližšího regionálního technika (viz KONTAKTY na stránce www.fatrafol.cz)
S pozdravem
Ivan Kučera