Dotaz:

Mám starší rodinný domek,který má otevřený balkon,kde dochází k zatékání je porušena izolace.Našel jsem si na internetu Vaší firmu Fatrasol.Zaujali mi vlasnosti těchto fólií.Zdělte mi prosím zda se hodí na sanaci balkónů.Balkó o rozloze 20m2 zdělte mi prosím o nezávaznou kalkulaci. Předem děkuji vl. Mašek tel.776050163.

Odpověď:

Dobrý den,
Fatra, a.s. Napajedla jako výrobce hydroizolačních fólií má v nabídce i fólii pro terasy a balkony – Fatrafol 814. Tato je opatřena protiskluzným dezénem a je určena jako horní pochozí vrstva. Ukončení této fólie po obvodu a na stěně, je řešeno natavením na poplastované plechy (okapnice, závětrné a stěnové lišty). S kalkulací bude trochu problém, protože je výrazně ovlivněna množstvím detailů, které se na balkonu vyskytují a samozřejmě opracovávají. Typickým detailem jsou sloupky zábradlí, rohy, kouty, ostění dveří, schodky, rohová vpusť apod. Asi se nedá počítat s cenou pod cca 600,-Kč/m2
Na našich webových stránkách naleznete telefonní čísla na regionální zastoupení. Zkontaktujte podle místa Vašeho bydliště příslušné pracoviště a od technika si vyžádejte kontakty ne nějaké blízké proškolené firmy. Tyto firmy Vám zcela jistě konkrétní nabídku předloží.
S pozdravem
Ivan Kučera