Dotaz:

Dobry den potřeboval bych poradit mam garaž po vybouraní podlahy jsem zjistil že v garaži není podklad beton mohu podlahu udělat že s asfaltového pasu udělam vanu potom kary sítě a 10cm betonu .Děkuji

Odpověď:

Dobrý den,

v podstatě je tento postup možný. Doporučuji srovnat podkladní pláň, v případě potřeby zřídit plošnou nebo trubní drenáž, vytvořit štěrkové lože z drceného kameniva proměnné frakce (spodní 8-16 mm, horní 4-8 mm) tloušťka jemné frakce min. 25 mm, instalovat separační textilii min. gramáže 300g/m2 a pak položit vlastní hydroizolační vrstvu z fólie Fatrafol 803 tl. 1,5 mm (Ekoplast 806 1,5 mm) se svařením spojů jednotlivých pásů fólie horkovzdušným svařovacím zařízením, převedením hydroizolační vrstvy po celém obvodu na svislé stěny s ukončením na stěnovou lištu a následnou instalací ochranné textlie min. 300g/m2.

Z výše popsaného vyplývá, že bude lépe kontaktovat některou z aplikačních firem systému Fatrafol. Na našich prodejních skladech v příslušném regionu je technických zástupce, který Vám potřebné informace podá.
Pro asfaltové hydroizolační pásy kontaktujte výrobce nebo distibutora těchto pásů.

Přeji úspěšný den.

Stanislav Zátopek
Studio izolací
Fatra,a.s., Napajedla