Zavřít
  náhled
  FATRAFOL 803/VST

  FATRAFOL 803/VST

  Hydroizolační fólie FATRAFOL 803/VST je vyrobena na bázi měkčeného PVC-P. Je určena pro tunely ražené pomocí razících strojů, ražené kontrolovaným odstřelem a hloubené tunely. Dále pro podzemní objekty, které jsou součástí tunelů. FATRAFOL 803/VST lze také použít pro izolace staveb zatížených vodou působící hydrostatickým tlakem.
   …více

  STAFOL 914/VS

  STAFOL 914/VS

  Fólie STAFOL 914/VS je vyrobena na bázi měkčeného PVC-P. Je určena pro hydroizolace podlahových ploch průmyslových, obchodních a skladových hal, obvodového zdiva u nových objektů. Nelze ji použít při namáhání tlakovou vodou.  …více

  FATRAFOL 813/VS

  FATRAFOL 813/VS

  Hydroizolační fólie FATRAFOL 813/VS je vyrobena na bázi měkčeného PVC-P se zabudovaným skleněným rounem. Je opatřena žlutou signální vrstvou, umožňující snadnější identifikaci mechanického poškození. Je určena k sevřeným izolacím staveb proti agresivní, tlakové a prosakující vodě, do prostředí, kde může dojít ke kontaminaci ropnými látkami jako jsou minerální oleje a motorová nafta, pro vkládání do stěnových konstrukcí ve smyslu ČSN EN 14909:2006, pro opracování dlouhých svislých ploch a k vytvoření účinné protiradonové bariéry. S výhodou ji lze použití při práci za velmi vysokých okolních teplot.
   …více