Zavřít
  náhled
  Kašírované plechy FATRANYL

  Kašírované plechy FATRANYL

  Jednou z nejdůležitějších částí budov je střecha s účinnou hydroizolací, důsledně propracovanou do všech detailů. To vyžaduje nejen kvalitní hydroizolační materiál, ale také potřebné doplňkové prvky. Jedním z nich je i kašírovaný plech FATRANYL, jehož hlavní oblastí využití jsou ukončovací a kotvící plechové prvky při aplikacích hydroizolačních fólií FATRAFOL. FATRANYL je kompozitním materiálem, tvořeným z kovového základního materiálu a PVC vrstvy, který v sobě spojuje vynikající vlastnosti uvedených materiálů.

   …více

  AQUAPLAST 805/V (805)

  AQUAPLAST 805/V (805)

  Hydroizolační jezírková fólie AQUAPLAST 805/V (805) je vyrobena z měkčeného PVC. Slouží k izolaci zahradních jezírek, rybníků, biotopů a dalších vodních ploch. Homogenní fólie dokonale brání ztrátám vody z jezírka průsakem, má výbornou průtažnost, je přizpůsobivá členitosti podkladu a je odolná proti prorůstání kořínků rostlin.

   …více

  EKOPLAST 806

  EKOPLAST 806

  Fólie EKOPLAST 806 je vyrobena na bázi měkčeného PVC-P. Používá se k vytváření izolačních plášťů u objektů určených pro manipulaci a dočasné skladování vybraných ropných látek proti jejich úniku do podzemních a povrchových vod. Je vhodná např. pro těsnění manipulačních ploch, havarijních a záchytných jímek proti únikům benzínů, petroleje, motorové a topné nafty, topných olejů. Současně plní i funkci izolace proti vodě a funkci účinné protiradonové bariéry. Nelze ji použít jako lícovou izolaci nádrží na skladování ropných látek.
   …více