Poradna Fatra
8. 3. 2017Ostatní

dobrý den,
vím že už folii na bazén nevyrábíte a je to škoda ale chci se zeptat jestli se nedá použít jiná vaše podobná folie v modré barvě. Myslím si když je odolná UV záření a jde svařovat tak by se dala použít nějaká náhrada. Bazén je 6x3x1,2m a bude tam slaná voda. Kdybyste náhodou věděl o nějaké cenově přijatelné jiné folii tak děkuji za radu. Ty německé jsou dost předražené.
děkuji moc za odpověď a radu
s pozdravem Krejčí Pavel
605877217

Zobrazit odpověď
13. 1. 2017Ostatní

Dobrý den,
prosím o cenu bazénové fólie + kotvící prvky na betonový bazén 5*3*1,2m.
Děkuji Buček

Zobrazit odpověď
1. 11. 2016Ostatní

Dobrý deň,

hľadám fóliu vhodnú do podláh, mala by slúžiť ako parotesná zábrana, s hliníkovou fóliou, hrúbka 0,35+0,1mm. Zn. urgent.

Zobrazit odpověď
7. 10. 2016Ostatní

Zdravím
Stavíme rodinný domek a zjišťuji jakou izolaci použit na základovou desku.. v projektu máme narizenou protiradonovou ochranu a hydroizolace je samozřejmost. Chci se zeptat jestli takový materiál máte a kde se daji nastudovat montážní postupy.
Děkuji Hinze

Zobrazit odpověď
3. 10. 2016Ostatní

Na starším karavanu, kde je střecha kryta „nějakou folií“ je tato popraskaná a potřebuje opravit. Tmelení prasklin a následné pružné nátěry asi nejsou dlouhodobé řešení.
Lze na původní střešní folii nalepit Vaši novou, která bude odolávat přírodním podmínkám? Jaký typ můžete doporučit a čím ho přilepit?
Plocha střechy je cca 10 m2.

Předem děkuji za radu a jsem s přátelským pozdravem. J. Slováček

Zobrazit odpověď
22. 7. 2016Ostatní

Dobrý den,
jsem z Rožnova pod Radhoštěm a potřebuji zjistit, kde bych mohl koupit v okolí PVC -P folii FATRAFOL 818/V-UV.
Děkuji za odpověď.
Jaroslav Kubeček

Zobrazit odpověď
6. 6. 2016Ostatní

Přeji dobrý den, žádám o doporučení typu výrobku pro provedení hydroizolace spodní stavby, jak svislých konstrukcí tak desky. Jedná se o zabezpečení staby ( RD )proti tlakové vodě. Děkuji, Josef.

Zobrazit odpověď
13. 5. 2016Ostatní

Dobry den, chtel bych, se zeptat, zda byste mi mohli doporucit firmu nekde v okoli Prahy-Zapad, ktera se zabyva instalaci vasich folii do jimek. Ma jimka je betonova uzavrena a zapustena v zemi. Chtel bych ji vyuzit pro jimani destove vody. Dekuji a preji hezky den. Lukacisin

Zobrazit odpověď

Dobrý den.

Mam betonovou nádrž na vodu a rad bych pouzil jako izolaci nejakou folii.mate prosim nějakou takovou folii?
V nádrži bude voda na zalévání zahrady.

Zobrazit odpověď
26. 9. 2015Ostatní

DOBRÝ DEN, PROSÍM O RADU MAM STŘECHU Z FATRAFOLU MUŽE SE PŘETŘÍT ČERNOU BARVOU?POKUD ANO TAK JAKOU? DĚKUJI MOC ZA ODPOVĚĎ! S POZDRAVEM BUJÁREK.

Zobrazit odpověď

Články