Poradna Fatra
24. 5. 2018Ostatní

Dobrý den, vyrábíte nějakou pevnou fólii, která má i atest pro styk s potravinami? Jedná se nám o zakrytí betonové podlahy v celé ploše na našich sladových půdách. Fólie by přišla do styku se sypaným sladem.
Děkuji za odpověď
Martin Kasal – tel. 725 805 457

Zobrazit odpověď
21. 5. 2018Ostatní

Dobrý den,hledám bazenovou folii
prosím nabídněte možnosti .
Děkuji a jsem s pozdravem Šimek

Zobrazit odpověď
16. 5. 2018Ostatní

Dobrý den,
chtěl bych provést izolaci staré již nepouživané jímky (sloužila jako žumpa) za účelem jejího využití jako zásobárny dešťové vody. Mohu použít folii fatrafol? Pokud ano, jakým způsobem mám provést její ukotvení na stěnu jímky? Jedná se o kruhovou jímku s průměrem 1,2m a hloubkou 15m. Děkuji za odpověď a zdravím Vás,
Pavel Klimeš

Zobrazit odpověď
15. 5. 2018Ostatní

LZE POUŽÍT NĚKTEROU FÓLII NA IZOLACI JÍMKY NA SPLAŠKOVÉ VODY (WC, UMYVADLO)
ING. V. HOŘÁK

Zobrazit odpověď
9. 4. 2018Ostatní

Dobrý den,
Chci se zeptat jestli máte v nabídce tzv. těžkou bazénovou fólii?

Zobrazit odpověď

Čo by ste mi poradil na lepenie okrajového lemu z plastu na foliu?

Zobrazit odpověď
17. 7. 2017Ostatní

Dobrý den,
potřebujeme izolovat terasu, která slouží jako vjezd do garáže a pod níž je navíc sklep. Strop je železobetonový, v současnosti je na něm asfaltový povrch, který chceme odstranit, plochu nově izolovat a položit dlažbu. Jaké vrstvy bychom měli dodržet a jaké materiály použít? Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
Mam betonovou jímku s kamene zdi na odpadní vody malo uživané chaty.Rozměr jímky je: 6 X 2 X 1,20 m. Mám v úmyslu izolovat jímku zevnitř fatrafolem. Povrch sten-kamene vodopropustně zdívo není zcela rovní a se ptám zda je to dobrý řešeni.
S pozdravem
Donchev

Zobrazit odpověď
14. 7. 2017Ostatní

Dobrý den, firma nám postavila základovú dosku pod drevodom. Na podkladovú dosku medzi vrstvy netkanej textílie položila fóliu fatrafol 803 1,5 mm. Na okraji lícovala až po debnenie. Fólia sa pokladala za teplého počasia. Na druhý deň ráno sa potom zalievala horná montážna vrstva základovej dosky. Po odstránení debnenia sa ukázalo že fólia nesiaha až po okraj základovej dosky o cca 0,5 až 1,0 cm. Zrejme sa cez noc po ochladení zmrštila. Cez tento priestor môže prenikať podlahy a domu vlhkosť a radón. Prosím o info akým spôsobom môžem doplniť chýbajúcu izoláciu. Či exzistuje nejaký tmel proti radónu a vlhkosti, ktorý by bol vhodný a sa dal použiť na doplnenie chýbajúcej izolácie Fatrafolu v špáre, alebo postupovať iným spôsobom.
Ďakujem za odpoveď
P.Liďák
Bratislava

Zobrazit odpověď
13. 7. 2017Ostatní

Koupili jsme starý dům, jehož zdivo je izolováno už dosluhující nějakou asfaltovou hydroizolací. Mám zámysl, že zdivo speciální pilou podřežu a do vzniklé spáry budu postupně vkládat pásy hydroizolace fólií některou z vašich výrobků (tl. 2-3 mm?). Nepředpokládám, že podřezávání cca osmdesátiletého zdiva budu moci dělat v delších, než cca 1 m délkách, tudíž i délka vložených izolačních pasů nebudou moci být delší, budou muset být nastavovány. Dotaz tedy zní: má firma Fatra ve svém sortimentu vhodnou hydroizolační fólii a jak se musí spojit jednotlivé vložené délky, aby spoje byly pak vodou nepropustné, protože svařování pásů není v mezeře do 10 mm a hloubce (šířce do 50 cm) realizovatelné. Bude stačit jen přiměřené přeložení pasů a jen zatížení zdivem? Nehrozí proražení hydroizolačního pásu kamínky pozůstalé ve vzniklé spáře po podřezání po zatížení podřezávaným zdivem?
Zdravím.
Leo Valenta

Zobrazit odpověď

Články