Poradna Fatra
19. 6. 2018Jezírka

Dobrý den,
mám dotaz k fólii Aquaplast 805 1,5mm olivově zelená. Jakou stranou se pokládá dolů?? Lesklou nebo matnou?
Děkuji za odpověď Rachač

Zobrazit odpověď
6. 6. 2018Jezírka

plánuji výstavbu jezírka s folií AQUAPLAST 805/V 1,5mm. Jedna strana jezírka je kolmá betonová zeď na které jsou nad budoucí hladinou vody gabiony s kamenivem. Můžete prosím doporučit způsob pokládky folie na kolmou stěnu? Plošné lepení + horní lišta? Jaké materiály, lepidla, tmely?

Zobrazit odpověď
24. 5. 2018Jezírka

Dobrý den, jsme ze Severní Moravy bylo by možné získat kontakt na technika nebo firmu, která by provedla opravu jezirkove folie Fatrafol 1,5 mm? Předem děkuji.

Zobrazit odpověď

Dobrý den, prosím o kontakt na realizační firmy na svařování jezírkové fólie v okrese Šumperk. Díky Moravec

Zobrazit odpověď
23. 5. 2018Jezírka

Dobrý den, potřeboval bych folii, kterou bych vyložil netěsnou akumulační nádrž na vodu. max. teplota vody je do 80 C. Poradíte mi prosím některý Váš výrobek, připadně do jaké teploty jste schopni garantovat stálost Vašich folii ? Děkuji

Zobrazit odpověď
16. 5. 2018Jezírka

dobrý den kde koupim v Č.Budějovicích okolo 400m folie do jezírka dík mládek 602443901

docela tochvátá

Zobrazit odpověď
29. 8. 2017Jezírka

Dobrý den,

mám nevyužitou žumpu a chci z ní udělat rezervoár na zalévání užitkové zahrady. Řemeslník mi doporučil folii FATRAFOL 803, 803/V (803/VS). Nicméně nejsem si jistý, zda je vhodná právě na daný účel. Jde mi o to, Aby se do vody neuvolňovaly škodlivé látky, které se pak dostanou do půdy a rostlin, které budu jíst. Prosím o radu zda je tato folie případně jakou jinou by jste mi doporučili.

Děkuji
Pacholík

Zobrazit odpověď
17. 7. 2017Jezírka

Dobrý den,
poskytujete certifikát nezávadnosti fólie k chovu ryb? Chtěli bychom fólií opravit betonové nádrže sádek určených k chovu pstruhů.
Děkuji Fošumpaurová

Zobrazit odpověď
13. 7. 2017Jezírka

Dobrý den,
jaká je prosím životnost jezírkové folie Aquaplast 805, která je v místech jezírka bez vody vystavená UV záření?
Děkuji
S pozdravem František Fojtík

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
chystám z vybetonované díry 3*1,6*1,1 vytvořit zásobník na dešťovou vodu chci použít jezírkovou folii . Zakrytí bude betonové deska . Ale potřeboval bych poradit jak svařit (slepit) folii a jak zachytit (zafixovat) folii její horní lem, když není možnost jí volně přetáhnout přes okraj
Děkuji za odpověď
M.Šíma

Zobrazit odpověď

Články