Poradna Fatra
16. 5. 2018Izolace střechy

Dobrý den,
poptávám u Vás zpracování rozpočtu na folie Fatrafol pro 80m2 ploché střechy včetně dopravy a instalace.
Předem děkuji.

S úctou Michal Adelt

Zobrazit odpověď
12. 4. 2018Izolace střechy

Dobrý den.Mam dotaz.V panelové bytové jednotce zatéká kolem panelů do bytů.Chtel bych vyzkoušet,zda je to střechou.Do vody chceme přidat barvivo,aby jsme si byli jisti.ze to opravdu zatéká střechou.Muj dotaz zní?Jaké barvivo mi doporucite,abychom nezničili strechu.?Můžeme použít hypermangan nebo jsou k dostání barviva, které v žádném případě fólií neponičí?
Za odpověď předem děkuji.

Zobrazit odpověď

Dobrý den, mohla bych nějak získat kontakt na realizační firmu v okrese Kroměříž, která by nám odborně provedla hydroizolaci střechy pomocí Fatrafolu na rodinném domku. Děkuji Nevřalová

Zobrazit odpověď

Dobrý den , chci se zeptat . kde se dá koupit opravná sada na opravu poškozené střešní folie , ať už lepením , nebo svařením ?? Děkuji . T.Veselý

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
rád bych využil váš produkt na svou strechu. Postavil jsem „pergolu“ , ktera me slouzi jakokryt na posezeni a zaroven jako zastreseni bazenu. mam na strese skla a rad bych vyuzil plechy, ktere bych mohl primo napojit(nalepit) na sklo a dale pokracovat foli. Je potreba pod vasi folii ,pokud bych ji chtel umistit primo na drevene pobyti nejaky specialni podklad? nebo staci tezsi geotextilie. Po strese by se chodilo spise nahodou. Podle vsech informaci ktere jsme si zjistil, by pro mne vas system mel byt vicemene v detailech bezkonfkliktni. Posledni otazkou je, zda je mozne si prvky pro svareni vypujcit. Svarecku, valecek.Diky moc za info. S pozdravem Svoboda

Zobrazit odpověď

Dobrý den je možné použít na sedlovou střechu použít střešní folii 810 a mechanicky kotvit a když tak kolik by měly být kotvy od sebe vzdálený. Děkuji Čala Tomáš

Zobrazit odpověď
29. 3. 2018Izolace střechy

Dobrý deň.novostavba poschodová,strecha systemom posi joist.
Skladba osb doska,parozabrana zo samolep.asf pásov,strešný eps sivý 35 cm lepený v dvoch vrstvách,spádová vrstva eps 150 – od 16-2cm. Geotextilia 300g/m²,fatrafol. Strecha cca 60 m² s atikou.
Moja otázka je či použiť fatrafol 810 a kotviť cez eps do osb dosky alebo použiť fatrafol 807 s geotextiliou a nalepiť? Ide o pasivny dom tak by sme radšej lepili.len sa bojim ,že to bude ovela drahšie a zložitejšie.
Vopred Ďakujem za odpoveď.
Petra

Zobrazit odpověď
28. 8. 2017Izolace střechy

Zdravím a prosím o zaslání ceny Vašeho materiálu na izolaci dřevěné pultové střechy , která bude osázena – zelená střecha, zvýšené čelní a boční plechy.
Rozměr střechy 10 x 6 m.
Děkuji Šedivý
tel.604358536

Zobrazit odpověď
21. 8. 2017Izolace střechy

Dobrý den,

potřebovali bychom kontakt na realizační firmu/řemeslníka na izolaci střech nové dřevostavby v Pístovicích u Vyškova, stavba je připravena (domluvený realizátor se nedostavil)

plocha cca 60m2 plus atiky

Děkuji velice za pomoc

Ladislav Hrbáč
720753261

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
zvažuji realizaci střechy z fólie Fatrafol-S 810. Vámi udávaná životnost je cca 25 let. Potom se fólie začne plošně rozpadat a je nutné celou plochu vyměnit? Zaujala mne možnost tzv. chladné střechy za použití bílé fólie, ale dle informace realizační firmy není bílá fólie standardně dostupná. Máte změřen SRI koeficient i u jiných barevných odstínů a jaký je tam rozdíl?
Děkuji za odpověď. Vít Šubrt

Zobrazit odpověď

Články