Poradna Fatra
10. 8. 2018Izolace střech

Dobrý deň,

pri návrhu rovnej strechy ma zaujima sposob odvetrania nosnych drevenych prvkov.
Viete ma prosim nasmerovat na nakres a pripadne odporucania pre dvojplastovu strechu izolovanu fatrafolom?

Vopred dakujem,
Lukas

Zobrazit odpověď
20. 7. 2018Izolace střech

Dobrý den,
Jakou izolaci byste prosím doporučili pod rektifikační terče, na vyspádovanou tepelnou izolaci ? Popřípadě, jaký by byl nejmenší možný bezpečný spád při použití této izolace ?

Děkuji za odpověď, Střelka Vít.

Zobrazit odpověď
20. 6. 2018Izolace střech

Dobrý den,prosím o návrh skladby střechy přecházející v balkón. Střecha je odkryta až na strop z Hurdisek . Zateplení bude řešeno polystyrenem. Střecha přechází v balkón na kterém je beton . Chtěl bych povrch střechy a balkónu sjednotit jak barevně tak materiálem?

Zobrazit odpověď
24. 5. 2018Izolace střech

Dobrý den,
pro projekt dostavby obchodního centra navrhujeme střechu s foliovou hydroizolací. Jaký je z hlediska trvanlivosti a ceny rozdíl mezi typem vyrobeným válcováním a laminací (810) a vícenásobnou extruzí (810/V)? Jaký výrobek je pro toto použití vhodnější? Předpokládám užití folie tloušťky 1,5mm.
Děkuji, M.Dub

Zobrazit odpověď
9. 4. 2018Izolace střech

Dobrý den!
Mohli by jste mi, prosím, zaslat kontakt na aplikační firmy z okolí Bystřice pod Hostýnem?
Děkuji. Zbrožek

Zobrazit odpověď
29. 3. 2018Izolace střech

Dobrý den, nemůžete mi prosím doporučit firmu (okr. UH) , jež provádí hydroizolaci střech (pultová- minimální sklon) za použití vašich folií. děkuji Stejskal

Zobrazit odpověď
31. 8. 2017Izolace střech

Přeji hezký den
prosím o info. jestly je nutné kotvit izolaci EPS teleskopickýma kotvama pod folii která je přitížená kačírkem a v případě je li mechanicky kotvená folie teleskopickýma kotvama ? Moc děkuji za vaši odpověď.

Zobrazit odpověď
29. 8. 2017Izolace střech

Dobrý den,
prosím doporučte mi systém (fólii) pro 5-6° střechu cca 150m2, na níž by mělo být umístěno cca 20 fotovoltaických panelů na kovové konstrukci – folie by prý měla mít nějakou větší požární odolnost?
Děkuji J.Nekvindová

Zobrazit odpověď
17. 7. 2017Izolace střech

Dobrý den, střešní folii na rovné střeše mám kolmo přichycenou k přilehlé boční stěně. Nyní chci tuto stěnu zateplit polystyrenem XPS. Chci se zeptat zda střešní folie FATRAFOL může přijít do styku s lepící pěnou na polystyren STYRO 753 B1/E PU (http://tytan.cz/cz/produkty/styro-753/). Pokud NE, tak čim mám přichytit polystyren na střešní folii bez mechanického poškození. Děkuji

Zobrazit odpověď

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či sa dá fatrafol kotviť do OSB desky. Jedná sa o dvojpláštovú strechu kde horný plášť je tvorený OSB deskami, ktoré sú vynášané vazníkmi a na OSB je geotextília a Fatrafol. Sklon strechy 5%. je možné reps. dostatočné kotviť izoláciu do OSB ?
Ďakujem

Zobrazit odpověď

Články