Poradna Fatra
17. 7. 2017Balkony a terasy

Chci izolovat terasu přes stávající obklady.Nékteré \“kachle\“ jsou již popraskané, některé uvolněné. Jaký typ fólie mi prosím doporučíte. Na terasu pak přijde dřevěný rošt s deskama. Terasa není zastřešená.

Zobrazit odpověď

prosím o zaslání kontaktu na firmu která má zkušenosti s pokládkou folie Fatrafol 814 z Aše okres Cheb nebo okolí.
Děkuji Novák

Zobrazit odpověď

Dobry den, prosim o radu, ktera odborna firma nam polozi cca 12m2 , vasi folie fatrafol 814 na balkone v Praze. Dekuji za radu nemuzeme zadnou firmu dohledat, nabízeji se firmy s norskymi, nemeckymi produkty, ale my bychom chteli folii vasi vyroby. dekuji vlad.fulin

Zobrazit odpověď

Dobrý deň,
v Brne vymieňame balkóny na bytovom dome a radi by sme použili ako pochodziu vrstvu vašu fóliu Fatrafol 814. Hlavná konštrukcia balkónu je z ocelových I profilov na ktoré sú kotvené 2 vrstvy OSB dosiek tl 18 mm. Chcem sa spýtať na správnu skladbu podlahy na túto konštrukciu? Čím vyspádovať podlahu pod fóliou a akú separačnú vrstvu použiť (geotextíliu), aby nedošlo k poškodeniu fólie? Našla som detaily len na betónovú konštrukciu.
ďalej mám otázku či sa dá na fóliu následne položiť drevená podlaha ( http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90234226/) ?
ďakujem za odpoveď.
Katarína Škodová

Zobrazit odpověď
14. 7. 2017Balkony a terasy

Dobrý den,
budu řešit izolaci terasy,povrch dlažba,plocha 40 m2.Folie Fatrafol mi přijde jako dobré řešení.Můžete prosím poslat ceník této folie,a nejlépe tipy na firmy které by pokládku realizovaly ? Asi nejlépe středočeský kraj,prostě v dosahu Mladé Boleslavi.
Děkuji.Kožnar.

Zobrazit odpověď

Na balkoně mám dvojitou izolaci sklobitu, která je již dost degradovaná sluncem. Nyní mně zateplují dům 15cm polystyrénem a navrhují použití fatrafolu. Musí se stávající vrstva sklobitu odstranit a jak se ukončí fatrafol k již nalepenému polystyrénu?

Zobrazit odpověď

Chtěli bychom položit fatrafol na starší slinutou dlažbu na balkoně. Jak by probělo zakončení fatrafolu k nově udělané zateplené fasádě domu? Mám obavu z poškození fasády. Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď

Dobrý den, podědila jsem domek s příšernou terasou nad ložnicí. Teklo do ní a ložnice byla plesnivá. Na střeše bylo několik vrstev Ipy. Tu jsme odstranili a betonový podklad vysušili. Dostali jsme izolační folii Fatrafol a nastudovali systém pokládky. Nevím, jestli lze použít na folii i mrazuvzdornou dlažbu, nebo musí být použito jen dřevo a plasty. Podud ano, jaký zvolit podklad. Děkuji
Trnková

Zobrazit odpověď

Dobry den jaka by byla cena za izolaci balkonu cca 21m ctverecnich v lokalite Bohumin

Zobrazit odpověď

Dobrý den,potřebuji na stávající podlahu balkonu z terasa-cca 21m čtverečních instalovat pochozí folii -pravděpodobně fatrafol 814?-jsem z Rakovníka-je v tomto regionu firma která se tím zabývá? Děkuji Liprt

Zobrazit odpověď

Články