Poradna Fatra
20. 6. 2018Balkony a terasy

Prosím o radu, či je možné použiť fóliu F 814 priamo na vodotesný betón na izoláciu balkóna. Ďakujem. Maroš.

Zobrazit odpověď
31. 5. 2018Balkony a terasy

Dobrý den, poprosil bych o kontakt na slušnou firmu pro provedení pochozí izolace terasy rodinného domu cca 4 x 4m Fatrafolem. Adresa je Praha 4, Šeberov.
Děkuji, Žilák

Zobrazit odpověď
30. 5. 2018Balkony a terasy

Dobrý den,
rád bych se zeptal zda nevadí, že instalační firma která mě instaluje folii fatrafol na terasu, položila folii na úplně mokrou geotextilii? Chtěl bych se zeptat zda to nevadí, zda geotextilie nebude plesnivět apod. Aby se pak např. nešířil nějaký zápach od plísně apod. Děkuji za informaci, pokud možno co nejdříve.

Zobrazit odpověď
28. 5. 2018Balkony a terasy

prosím o doporučení kvalitní firmy v okolí Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou na práci s Fatrafolem

Zobrazit odpověď
24. 5. 2018Balkony a terasy

Prosím odpoveď , či je možné pryžovou dlažbou 500 x 500 mm s rastrom (vyrobené z rozdrvených pneumatík s použitím polyuretánového pojiva, raster prispieva kodtoku vody) pokryť terasu ukončenú fóliou Fatrafol 810. Prípadne poradiť vhodný materiál ako medzivrstvu.
Ďakuje Kušík

Zobrazit odpověď

Dobrý den, prosím o kontakt na realizační firmu v okrese Olomouc. Potřebuji instalovat pochozí hydroizolační vrstvu Fatrafol na dva balkony celkem cca 24 m2. Děkuji Tomáš Krutil 608250555

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
Plánuji rekonstrukci terasy o skladbě osb desky, izolace glastek, spádový polystyrén, osb nebo cetris a následuje folie Fatrafol . Chci se optat zda byste doporučili osb nebo cetris desky. Slyšel jsem že osb desky mohou v případě vlhkosti nabobtnat a tím vzniknout do budoucna nějaké problémy. Co byste tedy doporučil a zda je lepší jedna vrstva nebo dvě vrstvy křížem k sobě lepené. Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
rád bych se na Vás obrítil z dotazem, zda je možné získat detaily k řešení teras a balkonů. řeším konkretní zakázku v Praze ohledně školy, kde se vyskytují tři stávající terasy v celkové ploše cca 100m2. Nyní se na terasách vyskytuje teraco dlažba, která by byla odstraněna, povrch pod ní obnoven betonovou mazaninou a na to bych rád aplikoval Váš fóliový systém. Jelikož dělám prováděcí dokumentaci detaily jsou pro mě nezbytně nutné zvláště v částech jako je napojení fólie na nově zateplenou obvodovou stěnu, ukončení foliového systému, prostup zábradlí skrz fóliový systém (kotveno do podlahy) atd.
Děkuji a přeji pěkný den
S pozdravem
Zdeněk Vídeň

Zobrazit odpověď
23. 5. 2018Balkony a terasy

Dobrý den,

Mám 1/2 starého domu s balkónem pod nimž je veranda a špajzka. Protože do spodní místnosti zatéká, tak bych rád balkón shora zateplil a zaizoloval vaši pochůzí folií, tak abychom tam mohli příležitostně chodit.
Můžete mi poradit dle vašich zkušeností správnou skladbu jednotlivých vrstev. Osobně bych vyhodil terasovou dlažbu, sundal zábradlí, nalepil IPU dal asi 20cm EPS polystyrenu, kolem něj asi nějaké desky na kterých následně budou pouze položeny sloupky od zábradlí(bez kotveni do balkonu, samotné zábradlí bych pouze ukotvil do obvodové stěny domu), a na tuto vrstvu bych položil váš fatrafol. Je toto správná cesta, tzn životnost/ cena? Popřípadě můžete mi doporučit nějaké firmy, bydlím v Bystřici pod Hostýnem? Děkuji Chvatík

Zobrazit odpověď
22. 5. 2018Balkony a terasy

Prosím o cenu fólie vhodné pro terasu, trochu zdrsněná, aby méně klouzala. Asi zelená, nebo hnědá. Současné, bohužel nové provedení stavitelem dosti protéká…

Zobrazit odpověď

Články