Poradna Fatra

Dobrý den, mohl bych Vás poprosit o doporučení firmy v jižních Čechách, která má zkušenost s realizací kamenného koberce na folii fatrafol položenou na geotextilii? Děkuji. Většinou uvádí, že se to bude loupat nebo některé firmy před pokládkou koberce podklad tzv. zalaminují. Petr Koptis

Zobrazit odpověď

Dobrý den, rád bych použil fólii Fatrafol na balkón bez nutnosti instalace dlažby. Je možné po fólii chodit a jaké jsou barevné možnosti. Můžete mi, prosím, doporučit realizační firmu (okres PV). Děkuji. A.Koudelka

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
na RD mám terasu cca.3×10 m , finální povrch dlažba. z důvodu průniku vody bych ji potřeboval zaizolovat, pokud možno bez bourání stávající dlažby . Je možné nalepit Vaši folii přímo na stáv. dlažbu.
Děkuji za odpověď.
Sedlák

Zobrazit odpověď

Zateplení pochůzným polystyrenem a izolace proti zatékání jednáse o stávající terasu o rozměrech 46 m2.

Zobrazit odpověď

Dobrý den.
V 1. patře domku budeme dělat pochozí terasu (100 m2), která bude zároveň sloužit jako střecha pro byt v přízemí. Na fólii bude kamenný koberec (Piedra). Jakou fólii byste nám doporučil? Máme omezený rozpočet, ale důležitější je kvalita.
Předem díky za odpověď,
Kindlová

Zobrazit odpověď
29. 3. 2018Balkony a terasy

Dobrý den, chtěl jsem vás zeptat zda mohu navrhnout plochou střechu o této skladbě:
-HYDROIZOLACE FATRAFOL 810 S
-OCHRANNÁ A SEPARAČNÍ FÓLIE
TEPELNÁ IZOLACE EPS 100 S
-asfaltová parozábrana Glastek 40
-PENETRAČNÍ ASFALTOVÝ NÁTĚR
-LIAPORBETON- SPÁDOVÁ VRSTVA

Zobrazit odpověď
28. 8. 2017Balkony a terasy

Dobrý den, prosím o kontakt na realizační firmu v okrese Nymburk. Potřebuji instalovat pochozí hydroizolační vrsvu Fatrafol na dvě lodžie(2x2m). Pod hydroizolaci musím ještě přidat soklový polystyren (pod lodžií je místnost a dochází ke kondenzaci). Jak prosím postupovat při spojení polystyren a Fatrafol?
Děkuji M. Koubek 777 195 433

Zobrazit odpověď

Dobrý den.Prosím o radu.Na balkoně,kde je provedena izolace fólií fatrafol,na ní položen dřevěný rošt z tepelně modifikované borovice se neustále zdržuje voda z důvodu špatného spádu.Může mráz poškodit izolaci?Jedná se o dřevostavbu.Děkuji za odpověď.

Zobrazit odpověď
21. 8. 2017Balkony a terasy

Dobrý den,
rád bych se zeptal jaký vhodný typ fólie lze použít na balkon a terasu v těchto případech.

V 1.případě se jedná o – fólie kotvená přímo do ŽB konstrukce balkonu, s finální pochozí vrstvou dřevěná terasa na rektifikovaných terčích.
V 2.případě se jedná o – fólie kotvená přes tepelný izolant do ŽB konstrukce terasy, s finální pochozí vrstvou dřevěná terasa na rektifikovaných terčích.

Děkuji vám za rychlou reakci.

S pozdravem
Jakub Killnar

Zobrazit odpověď

Dobrý den.
Prosím o radu ohledně izolace terasy cca 20m2, podklad je beton, jižní strana, velmi namáhaná, pochozí vrstva bude terasová prkna dřevo. Jaká je vhodná folie, nebo jaké jsou možnosti pro tuto izolaci. Prosím také o cenovou nabídku, plus cca 16bm okapnic a včetně práce.
Děkuji
Vrla V.

Zobrazit odpověď

Články