Fatra, a.s.
třída Tomáše Bati 1541
763 61 Napajedla
Česká republikaTel.: +420 577 501 111
Fax: +420 577 503 001
E-mail: info@fatra.czIČO: 27465021
DIČ: CZ27465021Fatra, a.s., Napajedla, třída Tomáše Bati 1541, PSČ 763 61, zapsaná v obch. rejstříku u KS v Brně, oddíl B, vložka 4598, * člen koncernu AGROFERT.

Prodejní sklady fatrafol

Praha

Otevírací doba: Po – Pá / 7 – 15 hod.

E-mail: praha@fatra.cz

Teplárenská 601/7, Praha 10 – Malešice

Petr Tůma – prodejce
Tel.:+420  724 405 908
E-mail: petr.tuma@fatra.cz

Václav Vizingr – operátor skladu
Mobil: +420 724 405 536
Tel.: +420 272 657 574
E-mail: vaclav.vizingr@fatra.cz

Jiří Bohata – operátor skladu
Mobil: +420 724 405 534
Tel.: +420 272 657 574
E-mail: jiri.bohata@fatra.cz

Brno

Otevírací doba: Po – Pá / 7 – 15 hod.

E-mail: brno@fatra.cz

Masná 106 (areál Bobcat), Brno

Mgr. Martin Veselý – prodejce
Tel.: +420 724 405 755
E-mail: martin.vesely@fatra.cz

Jaroslav Winkler – operátor skladu
Tel: +420 724 405 625
E-mail: jaroslav.winkler@fatra.cz

David Repka – operátor skladu
Mobil: +420 724 405 827
E-mail: david.repka@fatra.cz

Napajedla

Otevírací doba: Po – Pá / 6 – 14 hod.

E-mail: napajedla@fatra.cz

Třída Tomáše Bati 1541, Napajedla

Jiří Veselý – vedoucí prodeje ČR
Tel.: +420 724 405 612
E-mail: jiri.vesely@fatra.cz

Bc. Martin Mikeš – prodejce
Tel.: +420 724 405 800
E-mail: martin.mikes@fatra.cz

Miroslav Žáček – operátor skladu
Tel.: +420 724 405 539
E-mail: miroslav.zacek@fatra.cz

Martin Dohnal – operátor skladu
Tel.: +420 724 405 709
E-mail: martin.dohnal@fatra.cz

 

STUDIO IZOLACÍ

Praha
Ing. Richard Rothbauer
Vedoucí studia izolací
Mobil: +420 724 405 640
E-mail: richard.rothbauer@fatra.cz

Napajedla
Stanislav Zátopek
Mobil: +420 724 405 713
E-mail: stanislav.zatopek@fatra.cz

České Budějovice

Otevírací doba: Po – Pá / 7 – 15 hod.

E-mail: budejovice@fatra.cz

Hlinsko 36, České Budějovice

Jarmil Novotný – prodejce
Tel.: +420 724 405 856
E-mail: jarmil.novotny@fatra.cz

Jan Laichman – operátor skladu
Tel.: +420 724 405 507
E-mail: jan.laichman@fatra.cz

 

Hradec Králové

Otevírací doba: Po – Pá / 7 – 15 hod.

E-mail: hradec@fatra.cz

Pražská 16/106, Hradec Králové – Kukleny

Ing. Jiří Pešek – prodejce
Tel.: +420 724 405 508
E-mail: jiri.pesek@fatra.cz

Miloslav Sedláček – operátor skladu
Tel.: +420 724 405 509
E-mail: miloslav.sedlacek@fatra.cz

Ostrava

Otevírací doba: Po – Pá / 7 – 15 hod.

E-mail: ostrava@fatra.cz

Serafinova 758/1A, Ostrava – Kunčice

Ing. Martin Bočánek – prodejce
Tel.: +420 724 405 819
E-mail: martin.bocanek@fatra.cz

Jiří Klement – operátor skladu
Tel.: +420 724 405 836
E-mail: jiri.klement@fatra.cz

Tomáš Jansa – operátor skladu
Tel.: +420 724 405 503
E-mail: tomas.jansa@fatra.cz

Plzeň

Otevírací doba: Po – Pá / 7 – 15 hod.

E-mail: plzen@fatra.cz

Domažlická 194, Plzeň

Petr Tůma – prodejce
Mobil: +420 724 405 501
Tel.: +420 377 382 269
E-mail: petr.tuma@fatra.cz

Pavel Herzog – operátor skladu
Tel.: +420 724 405 613
E-mail: pavel.herzog@fatra.cz