náhled
17. 8. 2016Balkony a terasy

Dobrý den, máme na balkone dlažbu, ktera protika. Chtěli bychom misto ni dat fólií Fatrafol. Potřebovali bychom vedet konakty na firmy z Olomouce a okoli, které by nám to udělaly. Děkuji J.

Zobrazit odpověď

Jakou životnost – záruku dáváte na izolační folii 810/V tloušťka 1,5 mm, na střeše s mírným spádem. Za odpověď děkuji. Kalina.

Zobrazit odpověď

Chci provést opravu hydroizolace balkonu cca 28 m2 s použitím izolace Fatrafol 814, provedení okapů a svodu. Prosím o kontakt na regionálního technika, který by mi doporučil firmy na provedení těchto prací. Jedná se o zlínský kraj, Holešov. Děkuji za odpověď. F.Ambrus

Zobrazit odpověď

Dobry den,
projektujem nadstavbu na existujucu plochu strechu s krytinou Fatrafol. Je nutne odstranovat tuto foliu, pripadne dalsie vrstvy, ked chceme na nu rovno polozit vrstvy podlahy nadstavby?
Hricišinová

Zobrazit odpověď

Dobrý den, řešíme jako projektanti plochou střechu a skladbu na venkovním pavilonku. Jedná se o ocelovou konstrukci,zaklopenou dřevěnými deskami 22mm (překližka). Do této překližky chceme mechanicky kotvit folii Fatrafol 810. Dle statiky je základní zatížení větrem 0.54 kN/m2. Celková plocha střechy je cca 60 m2. Kolik kotev (vrutů – typ a průměr) /m2 a v jakém rozpalu máme předepsat do projektu? Děkujeme předem za Vaši pomoc.
Radek Dragoun

Zobrazit odpověď

Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně izolace balkonu. Je možné nalepit Fatrafol (např 814) na spádovou desku (např. od firmy Hasoft)? Jaký je pracovní postup? Děkuji.

S pozdravem,

Mgr. Vladislav Niedoba

Zobrazit odpověď
27. 7. 2016Balkony a terasy

Dobrý den, Prosím o sdělení jaké jsou možné barevné varianty balkonových fólií fatrafol 814. Děkuji J.Bažata

Zobrazit odpověď
26. 7. 2016Zemní izolace

Dobrý den, stavím patrový dům ve svahu. Suterén domu bude ze tří stran zasypán zeminou. Již mám hotovou základovou desku a na ní bez izolace vystavěné nosné obvodové zdivo ze ztraceného bednění. Plánuji zevnitř použít hydroizolaci Fatrafol 803 tloušťky 1,5 mm. Dále plánuji zevnitř vyzdít předstěnku a vnější strany zdiva zateplit XPS polystyrenem, opatřit nopovou folií a drenáží. Chtěl bych se zeptat, zda je možné izolaci vytáhnout pod stropem až nad terén? Dále bych se chtěl zeptat, zda má tento způsob hydroizolace nějaká úskalí a na co si dát pozor. Děkuji za informace.

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
mám na balkoně, kde je dlažba vydrolené spáry a odmrzlou dlažbu. Na balkon chodíme jen vyjímečně. Chtěl bych na to položit některou z vašich fólií. Prosím o radu jakou fólii použít a kontakty na firmy z Ostravy a okolí, které by mi to udělaly. Děkuji předem Hořínek

Zobrazit odpověď

Dobrý deň,
plánujem rekonštrukciu terasy/16m2/ bytu umiestnenej nad obchodnými priestormi. Terasa bola pred 16r izolovaná správcom domu pravdepodobne fóliou fatrafol na ktorú boli položené betónové dlaždice umiestnené na „podložkách“. Pred rokom začalo zatekať do izieb okolo balkónových dverí. Navyše medzi dlaždicami sa usadzuje špina a po celej terase vyrastá burina.
Prosím je možné opraviť už položenú fóliu (pravdepodobne aj vyspádovanie) alebo je vhodnejšie položiť novú a je možné následne položiť klasickú dlažbu? Alebo existuje typ dlažby ktorý by nevyžadoval neustálu údržbu?
ďakujem za odpoveď
A. Ďurechová, Bratislava

Zobrazit odpověď

Články