Poradna Fatra
20. 6. 2018Izolace střech

Dobrý den,prosím o návrh skladby střechy přecházející v balkón. Střecha je odkryta až na strop z Hurdisek . Zateplení bude řešeno polystyrenem. Střecha přechází v balkón na kterém je beton . Chtěl bych povrch střechy a balkónu sjednotit jak barevně tak materiálem?

Zobrazit odpověď

Prosím o radu, či je možné použiť fóliu F 814 priamo na vodotesný betón na izoláciu balkóna. Ďakujem. Maroš.

Zobrazit odpověď
19. 6. 2018Izolace střechy

Dobrý den,
na chatě máme pultovou střechu s mírným sklonem o rozměru 5×9,5 m. V současné době je na ní krytina z vlnitého eternitu. Chceme provést rekonstrukci střechy a rozhodli jsme se pro fólii Fatrafol. Máme dotaz, jaký je potřeba připravit podklad ( prkna, OSB desky a pod.) a kontakt na firmu, která by nám realizaci provedla. Jsme z Jičína. Děkuji Erban R.
tel.737316784

Zobrazit odpověď

Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou hydroizolaci použít do spár v podriznutem cihlovém zdivu tak aby se dala natavit na asfaltove pasy ,byla odolna proti protrzeni az se bude klinovat a jak izolaci svarovat ve spare? Ci jen překládat pres sebe ? Díky za odpověď Tesar

Zobrazit odpověď

Dobrý den,
mám dotaz k fólii Aquaplast 805 1,5mm olivově zelená. Jakou stranou se pokládá dolů?? Lesklou nebo matnou?
Děkuji za odpověď Rachač

Zobrazit odpověď
6. 6. 2018Jezírka

plánuji výstavbu jezírka s folií AQUAPLAST 805/V 1,5mm. Jedna strana jezírka je kolmá betonová zeď na které jsou nad budoucí hladinou vody gabiony s kamenivem. Můžete prosím doporučit způsob pokládky folie na kolmou stěnu? Plošné lepení + horní lišta? Jaké materiály, lepidla, tmely?

Zobrazit odpověď

Dobry den,
Jake zatizeni kg/m2 v nasaklem stavu ma substrat ktery dodavate na zelene strechy? Jakou vegetacni vrstvu nabizite? Potreboval bych aby max zatizeni strechy bylo 70kg/m2. V projektu byl puvodne knauf urbanscape s rozchodnikovym konercem. Tak hledam levnejsi alternativu ktera ale strecha unese. Dekuji za odpovedi.

Zobrazit odpověď
31. 5. 2018Balkony a terasy

Dobrý den, poprosil bych o kontakt na slušnou firmu pro provedení pochozí izolace terasy rodinného domu cca 4 x 4m Fatrafolem. Adresa je Praha 4, Šeberov.
Děkuji, Žilák

Zobrazit odpověď
30. 5. 2018Balkony a terasy

Dobrý den,
rád bych se zeptal zda nevadí, že instalační firma která mě instaluje folii fatrafol na terasu, položila folii na úplně mokrou geotextilii? Chtěl bych se zeptat zda to nevadí, zda geotextilie nebude plesnivět apod. Aby se pak např. nešířil nějaký zápach od plísně apod. Děkuji za informaci, pokud možno co nejdříve.

Zobrazit odpověď
28. 5. 2018Balkony a terasy

prosím o doporučení kvalitní firmy v okolí Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou na práci s Fatrafolem

Zobrazit odpověď

Články